Trwa ładowanie...
holderName
Gadżety

Miele KM 6395 FlexTouch - płyta indukcyjna z ekranem dotykowym

W nowej płycie indukcyjnej KM 6395 FlexTouch firmy Miele nie ma tradycyjnych, wydzielonych pól do stawiania garnków czy patelni. FlexTouch dopasowuje się do indywidualnych preferencji i kulinarnych zwyczajów swojego użytkownika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miele KM 6395 FlexTouch - płyta indukcyjna z ekranem dotykowym
(Materiały prasowe)
holderName

Garnki czy patelnie i brytfanny mogą być umieszczone na ceramicznej powierzchni płyty gdziekolwiek, bez potrzeby sprawdzania, czy wpasowane zostały w obrys pola grzewczego. Płyta sama rozpoznaje wielkość i ustawienie naczyń i pokazuje ich ustawienie na wyświetlaczu.

Płyta KM 639. FlexTouch o szerokości 90 cm Miele może pracować w trzech trybach. Multi Mode to tryb podstawowy do codziennego użytkowania: garnki i patelnie mogą być ustawiane dzięki niemu w dowolnej konfiguracji na powierzchni płyty - równocześnie można ich użyć aż pięć.

Tryb Solo Mode to z kolei rozwiązanie na specjalnie okazje - urządzenie staje się jednym wielkim polem, na którym - w każdym jego miejscu - utrzymywane są jednakowe parametry pracy, dlatego może np. służyć do szybkiego podgrzania potrawy, nawet jeśli znajduje się w dużym naczyniu.

holderName

Trzeci tryb nazywa się Trio Mode. Czerpie inspirację z restauracyjnych rozwiązań, gdzie podawanie dań musi być odpowiednio skoordynowane. Dla przykładu - wcześniej przygotowane mięso trzymamy "w cieple" po prawej stronie płyty, podczas gdy jej środkowa część pozwala nam gotować z ustawionym na niską moc polem warzywa na przystawkę. W tym samym czasie po lewej stronie, korzystając z maksymalnej mocy, do wrzenia doprowadzamy wodę na makaron.

Zobacz: Jak wybrać i kupić płytę indukcyjną?

System sterowania w płycie FlexiTouch jest zarządzamy za pomocą dotykowego wyświetlacza. Wyświetlacz został odpowiednio zabezpieczony w związku z pracą w sąsiedztwie gorących naczyń. Umożliwia sterowanie procesem gotowania. Wyposażony został w timer, blokadę uruchomienia, wyświetla także informacje z czujników zalegania ciepła.

Cena płyty KM 639. FlexTouch wynosi 24 990 złotych brutto.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów