Microsoft: wkrótce testy Fiji

Microsoft: wkrótce testy Fiji

Microsoft: wkrótce testy Fiji
20.04.2007 11:30, aktualizacja: 23.04.2007 14:38

Koncern z Redmond rozpoczął przyjmowanie zapisów na testy pierwszego znaczącego uaktualnienia dla Windows Vista. Ma ono zasadniczo zwiększyć funkcjonalność wbudowanego do systemu modułu Windows Media Center.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że uaktualnienie nosi roboczą nazwę Fiji - wbrew wcześniejszym plotkom, nie będzie to nowa wersja Visty, lecz dodatek znacząco zwiększający funkcjonalność multimedialnego centrum Windows Media Center. Aby wziąć udział w jego testach, należy wypełnić zgłoszenie na stronie serwisu Microsoft Connect oraz odpowiedzieć na kilka pytań. Aplikacje przyjmowane będą do 31 maja - później Microsoft wybierze testerów.

Przedstawiciele Microsoftu nie podali na razie żadnych informacji na temat tego, jakich nowych funkcji możemy spodziewać się w Windows Media Center - wiadomo jedynie, że przy ich wyborze koncern zamierza kierować się przede wszystkim życzeniami użytkowników. Nie wiadomo też nic na temat daty premiery dodatku.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Microsoftu - http://connect.microsoft.com/site/sitehome.aspx?siteid=23 oraz w serwisie The Green Button - http://thegreenbutton.com/forums/thread/182376.aspx.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)