Trwa ładowanie...
CHIP

Microsoft tego by nie wymyślił - przenośny Xbox One s

Ed Zarick jest znanym moderem, który od lat przekształca ?nudne? konsole do gier w ciekawe projekty. Jego najnowszy, Xbook One S, to oczywiście przerobiony Xbox One S firmy Microsoft.
Share
xbox one s jak laptop
xbox one s jak laptopŹródło: chip.pl
d348v8l

Xbox One S zdecydowanie nie jest konsolą przenośną, choć jest relatywnie niewielka i lekka, jak na klasę urządzenia, którą reprezentuje. Xbook One S jest już jednak jak najbardziej przenośny. Jego twórca zamknął bowiem konsolę w obudowę laptopa. Bardzo grubego laptopa dodajmy, ale jeżeli wybieramy się gdzieś na dłużej, gdzieś gdzie na pewno nie ma telewizora, takie urządzenie może okazać się zbawienne.

Rozwiązanie ma jedną wadę. By zachować rozsądną cenę i niewielki rozmiar, Ed Zarik wykorzystał 19-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 720p. Urządzenie nie posiada też, tak jak klasyczny laptop, akumulatora.

Xbook One S jest niestety kosztowny, z uwagi na to, że urządzenie nie jest masowo produkowane, a tylko na zamówienie. Zapłacimy za nie, niestety, aż 1200 dolarów i to tylko w momencie, gdy oddamy własną konsolę moderowi celem jej przerobienia.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oto Xbox One S, który jest laptopem

d348v8l

Podziel się opinią

Share
d348v8l
d348v8l
Więcej tematów