Microsoft szykuje Snapchat dla Windows

Kilka dni temu hiszpański dział pomocy technicznej dla telefonów Lumia stwierdził, że Snapchat trafi w końcu na telefony i małe tablety z Windows
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Microsoft szykuje Snapchat dla Windows
(Materiały prasowe)
WP

Kilka dni temu hiszpański dział pomocy technicznej dla telefonów Lumia stwierdził, że Snapchat trafi w końcu na telefony i małe tablety z Windows. Pomyłka jednego z pracowników? Cóż, kolejny to potwierdza.

Snapchat nie tylko nie życzył sobie obecności na telefonach z Windows, ale również nie udostępniał swojego API na zewnątrz, by mogła powstać nieoficjalna aplikacja kliencka. Tymczasem, jak się okazuje, firma zmieniła zdanie i pracuje nad oficjalną aplikacją dla telefonów i małych tabletów opartych o platformę mobilną Microsoftu.

Potwierdził to dziś pracownik Microsoftu, zwiększając wiarygodność niedawno opublikowanego przez hiszpański dział wsparcia technicznego tweeta. Użył jednak dość ostrożnego języka, z którego wynika, że aplikacja "najprawdopodobniej" już "niedługo" się pojawi w Sklepie Windows, a Microsoft i Snapchat "współpracują" nad nowym produktem.

WP

Snapchat to jedna z najważniejszych sieci społecznościowych na świecie. Dla niektórych brak aplikacji na Windows do jej obsługi był wystarczającym argumentem, by kupić telefon z innym systemem operacyjnym.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP