Trwa ładowanie...
d496yqj
CHIP

Microsoft naciska na swoich nowych partnerów

Gigant z Redmond cały czas próbuje zachować kompromis pomiędzy oferowaniem własnego sprzętu a zachęcaniem partnerów do produkcji własnego z ich systemem na pokładzie. Według niepotwierdzonych informacji, zaczął coraz bardziej zachęcać swoich nowych partnerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Microsoft naciska na swoich nowych partnerów
(Materiały prasowe)
d496yqj

Sony pracował swego czasu nad smartfonem z Windows Phone, ale nigdy nie pojawił się on na rynku Według anonimowych źródeł redakcji The Information, Sony poważnie rozważa partnerstwo z Microsoftem na rynku telefonów komórkowych. Smartfon z Windows Phone z linii Vaio miałby się pojawić w pierwszej połowie bieżącego roku, na czym ponoć Microsoftowi szczególnie zależy. Sony jak dotąd nie oferował smartfonów z Windows Phone, rozważał wydanie jednego z Windows Phone 7.5. ale ostatecznie porzucił swoje plany.

Microsoft naciska ponoć nie tylko na Sony. ZTE już podjął decyzję o odnowieniu partnerstwa z Microsoftem. Ta chińska firma ma już na swoim koncie smartfony z Windows Phone 7. a teraz chciałaby zaoferować swoje pierwsze urządzenia z Windows Phone 8. Microsoft ponoć nie szczędzi starań, by nakłonić ZTE do pośpiechu i wprowadzenia nowych urządzeń z kafelkowym systemem tak szybko, jak to tylko możliwe.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Czy tak będzie wyglądać nowy Galaxy S5?"

d496yqj

Podziel się opinią

Share
d496yqj
d496yqj
Więcej tematów