Microsoft naciska na swoich nowych partnerów

Microsoft naciska na swoich nowych partnerów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.01.2014 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gigant z Redmond cały czas próbuje zachować kompromis pomiędzy oferowaniem własnego sprzętu a zachęcaniem partnerów do produkcji własnego z ich systemem na pokładzie. Według niepotwierdzonych informacji, zaczął coraz bardziej zachęcać swoich nowych partnerów.

Sony pracował swego czasu nad smartfonem z Windows Phone, ale nigdy nie pojawił się on na rynku Według anonimowych źródeł redakcji The Information, Sony poważnie rozważa partnerstwo z Microsoftem na rynku telefonów komórkowych. Smartfon z Windows Phone z linii Vaio miałby się pojawić w pierwszej połowie bieżącego roku, na czym ponoć Microsoftowi szczególnie zależy. Sony jak dotąd nie oferował smartfonów z Windows Phone, rozważał wydanie jednego z Windows Phone 7.5. ale ostatecznie porzucił swoje plany.

Microsoft naciska ponoć nie tylko na Sony. ZTE już podjął decyzję o odnowieniu partnerstwa z Microsoftem. Ta chińska firma ma już na swoim koncie smartfony z Windows Phone 7. a teraz chciałaby zaoferować swoje pierwsze urządzenia z Windows Phone 8. Microsoft ponoć nie szczędzi starań, by nakłonić ZTE do pośpiechu i wprowadzenia nowych urządzeń z kafelkowym systemem tak szybko, jak to tylko możliwe.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Czy tak będzie wyglądać nowy Galaxy S5?"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)