Qaqwqwrqw

Metalowy smartfon z czytnikiem biometrycznym za 349 zł

Dobra specyfikacja, aluminiowa obudowa i czytnik linii papilarnych - z reguły takie wyposażenie kojarzy się z drogimi flagowcami. Okazuje się jednak, że mniejsi producenci są w stanie przygotować podobne urządzenia, jednak znacznie taniej. Smartfon Bluboo Xfire 2 można kupić w Polsce za 349 zł
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Metalowy smartfon z czytnikiem biometrycznym za 349 zł
(Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Telefon na każdą kieszeń to najbardziej trafne określenie, opisujące Bluboo Xfire 2 - zarówno pod kątem ceny, jak i gabarytów. W metalowej obudowie znajduje się czterordzeniowy procesor MediaTek MT658. 1,30 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować do 64 GB za pomocą karty microSD. Zapisane dane można zabezpieczyć, blokując dostęp odciskiem palca. Umieszczony z tyłu czytnik linii papilarnych odblokuje urządzenie, a także zażąda uwierzytelnienia podczas włączania zainstalowanych aplikacji. Ekran o przekątnej 5 cali wyprodukowano w technologii IPS i ma on rozdzielczość 1208x720 pikseli. Co ważne, urządzenie obsługuje jednocześnie dwie karty SIM. Do zasilania użyto baterii o pojemności 2150 mAh, która w połączeniu z energooszczędnym procesorem powinna zapewnić cały dzień pracy.

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Za fotograficzne możliwości Bluboo Xfire 2 odpowiadają dwie kamery –. frontowa o rozdzielczości 5 Mpix oraz główna z matrycą 8 Mpix. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 5.1 Lollipop. Urządzenie wyceniono na 349 zł.

Qaqwqwrqw

jb

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw