Trwa ładowanie...

Megahit za darmo na Epic Games Store

Gra "Surviving Mars" jest dostępna za darmo na Epic Games Store. Grę można dodać do swojej biblioteki do czwartku 18 marca do godz. 16.00. Gra zostaje w bibliotece na zawsze.

Share
Surviving Mars
Surviving Mars
d2q3ulx

"Surviving Mars" to świetna strategia typu city builder, w której gracz buduje bazę na Czerwonej Planecie. Gra przyciąga prostą, ale satysfakcjonującą mechaniką, świetnym klimatem i perfekcyjnie dobraną muzyką. Gra jest idealna na odprężenie się po stresującym dniu w pracy.

"Surviving Mars" została wydana w 2018 roku przez Paradox Interactive i zebrała bardzo dobre oceny. Gracz wciela się w zarządcę misji marsjańskiej, którego celem jest zapewnienie stałego wydobycia rzadkich minerałów i przygotowanie infrastruktury pod przybycie ludzi z Ziemi.

Początkowo, gdy jedynymi pracownikami na Marsie są roboty, budowanie marsjańskiej infrastruktury jest niezwykle satysfakcjonujące. Zapewnianie energii, budowa stacji wydobywczych, zarządzanie łańcuchem dostaw i transportem jest marzeniem organizatora.

d2q3ulx

Problemy pojawiają się, gdy na Marsa zaczynają zlatywać się ludzie i przywozić ze sobą swoje ludzkie problemy, jak potrzeba jedzenia, picia, powietrza czy rozrywki i kontaktów społecznych. Bez ludzi byłoby zdecydowanie lepiej, nie tylko w grze, ale i pewnie w rzeczywistości.

Ludzie są jednak niezbędni do budowy bardziej zaawansowanych maszyn i wydobywania rzadszych minerałów. Te lecą potem na Ziemię, aby przyczynić się do poprawy życia na Błękitnej Planecie.

W celu odebrania gry za darmo należy pobrać i zalogować się na platformie Epic Games Store.

d2q3ulx

Podziel się opinią

Share
d2q3ulx
d2q3ulx
Więcej tematów