ycipk-2dl34l
Materiał Partnera
Wiadomości

Media Expert: Powrót do szkoły. Najlepsze promocje na początek roku szkolnego

Na dwa tygodnie przed zakończeniem wakacji warto pomyśleć o przygotowaniu się na rozpoczęcie roku szkolnego. Media Expert przygotował specjalnie z okazji zbliżającego się pierwszego dnia szkoły atrakcyjne promocje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Media Expert: Powrót do szkoły
Media Expert: Powrót do szkoły (Materiały prasowe)
ycipk-2dl34l

Z promocji przygotowanych przez Media Expert mogą skorzystać zarówno uczniowie, jak i studenci. Technologiczna wyprawka obejmie szeroki katalog produktów, w tym laptopy, tablety i smartfon, czyli sprzęt, który na pewno przyda się każdemu młodemu człowiekowi.

Media Expert przyznał, że czerwcowa kampania "Płacimy za oceny" okazała się dużym sukcesem i skorzystało z niej wiele młodych osób. Z tego względu promocja z okazji rozpoczęcia roku będzie równie rozbudowana pod kątem rabatów i dodatkowych benefitów.

W elektromarketach i sklepie internetowym Media Expert będzie można między innymi skorzystać z atrakcyjnych przecen przy zakupie dwóch, trzech lub czterech produktów objętych akcją "Powrót do szkoły", a niektóre rabaty będą wynosić nawet 50%.

ycipk-2dl34l

Korzystając z promocji można otrzymać również gratis dodatkowe benefity, np. pakiet Office 365 Personal za złotówkę, co oznacza kolejne 298 złotych oszczędności.

"Powrót do szkoły" w Media Expert trwa od 14 sierpnia do 11 października.

Aby skorzystać z akcji promocyjnej należy okazać ważną legitymację szkolną lub studencką Osobom niepełnoletnim w chwili zakupu musi towarzyszyć opiekun prawny. Szczegóły promocji można znaleźć w elektromarketach i na stronie Media Expert.

Polub WP Tech
ycipk-2dl34l
ycipk-2dl34l
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2dl34l