Trwa ładowanie...
d2g2jt7

Mechaniczna klawiatura dla graczy - CM Storm Trigger-Z

Cooler Master wprowadził do sprzedaży klawiaturę mechaniczną przeznaczoną dla graczy, model Trigger-Z. Klawiatura umożliwia jej personalizację poprzez zapisywanie własnych makr.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mechaniczna klawiatura dla graczy - CM Storm Trigger-Z
(Materiały prasowe)
d2g2jt7

Do dyspozycji użytkownika oddanych jest 12. kilobajtów pamięci, które umożliwiają zapisanie do 5 profili oraz 75 makr (po 15 na każdy profil). Kolejnym atutem Trigger-Z jest wbudowany procesor ARM, który gwarantuje szybkie przełączanie się pomiędzy profilami oraz sprawne zarządzanie dostępnymi opcjami. Ponadto klawiatura umożliwia sterowanie multimediami za pomocą klawiszy funkcyjnych oraz udostępnia opcję blokady przycisku Windows.

Optymalnie rozmieszczone i wyprofilowane klawisze w połączeniu z podkładką pod nadgarstki mają pozwolić na wielogodzinne sesje przed monitorem bez uczucia zmęczenia. Plusem jest również wsparcie dla technologii N Key Rollover, która umożliwia prawidłowe odczytanie sygnałów po jednoczesnym naciśnięciu do 64-przycisków. Dzięki temu gracze mogą korzystać z nawet najbardziej rozbudowanych makr. Klawiatura posiada także system podświetlania klawiszy za pomocą diod LED. W tym przypadku gracze mogą wybierać pomiędzy trzema różnymi trybami oraz pięcioma poziomami jasności. Żywotność przełączników klawiatury szacuje się na 5. milionów kliknięć.

*Cena: 480 zł. *

Klawiatury bezprzewodowe w rewelacyjnych cenach!

d2g2jt7

Podziel się opinią

Share
d2g2jt7
d2g2jt7
Więcej tematów