wp

Maszyny do szycia wracają do polskich domów

Łucznik, kolejna marka rodem z PRL, chce zawojować domowe pielesze w
Polsce i zagranicą. Liczy na wsparcie inwestorów - donosi "Puls Biznesu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maszyny do szycia wracają do polskich domów
(Thinkstockphotos)

Kiedyś maszyny do szycia stały w co w drugim salonie, skąd na wiele lat trafiły do domowych piwnic. Od kilku lat trwa jednak ich renesans, ponieważ jak przekonuje Remigiusz Chrzanowski - wiceprezes ASPA Electro, która od 200. r. zarządza marką Łucznik - moda na szycie powraca.

Marka Łucznik, która z 40-procentowym udziałem (wartościowo, ilościowo ma 6. proc.) jest liderem na polskim rynku sprzętu szwalniczego. Dzięki nowemu trendowi chce skorzystać i w tym roku planuje zwiększyć przewagę nad rywalami.

wp

Łucznik planuje podbój nie tylko polskich salonów, ale też zagranicznych. Dzisiaj ASPA Electro sprzedaje produkty do Czech, Rumunii, Bułgarii i na Słowację. Na celowniku ma też Ukrainę i Białoruś, gdzie maszyny Łucznika pojawią się w połowie przyszłego roku.

Pod marką Łucznik kryją się nie tylko maszyny do szycia. Od czterech lat spółka sprzedaje drobne AGD, m. in. żelazka, lokówki, suszarki, tostery i sokowirówki. W tym obszarze wrocławska spółka ASPA Electro walczy z inną znaną marką rodem PRL - Zelmerem.

Maszyny do szycia w świetnych cenach! Sprawdź oferty!

Polub WP Tech
wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.