Maszyna do pisania lepsza od notebooka?

Maszyna do pisania lepsza od notebooka?

03.02.2009 13:01, aktual.: 03.02.2009 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy Internetowego Forum Policyjnego po raz kolejny przyznali nagrody w plebiscycie "Złota Pała". Piętnują w nim najbardziej absurdalne pomysły przedstawiane przez policjantów. W 2008 roku triumfował autor tezy, że maszyna do pisania jest lepsza od notebooka.

Na łamach Internetowego Forum Policyjnego - http://www.ifp.pl prowadzony jest plebiscyt "Złota Pała". Twórcy serwisu wyróżniają policjantów, którzy zgłaszają absurdalne pomysły lub przedstawiają poglądy negatywnie wpływające na wizerunek policji lub wręcz ośmieszające tę instytucję. Na "Złotą Pałę 2008" zasłużył w ubiegłym roku Rzecznik Prasowy Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji ze Szczecina, Maciej Karczyński. Wygłosił on publicznie tezę, że policjanci przynoszą do pracy notebooki dla swojej wygody. Mają do dyspozycji nowoczesne maszyny do pisania i nie potrzebują komputerów. Na tę nominację głosowało 600 osób.

Drugie miejsce, po uzyskaniu 247 głosów, zajął zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP Bochnia. Podczas rozliczania patrolu pieszego ze służby uznał, że wynik są mierne. Polecił patrolowi ponowne udanie się w rejon służby i powrót do jednostki dopiero wtedy, gdy będą mieli wyniki. Kolejne pozycje zajęły opinia rzecznika KSP Mariusza Sokołowskiego na temat akcji "Widelec", związanej z protestem w sprawie niskich płac ( 191 głosów ) oraz wypowiedź zastępcy komendanta z Oświęcimia, dyscyplinującego policjanta za spożywanie lodów w radiowozie ( 117 głosujących ).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)