Trwa ładowanie...
dae4t2q

Masz abonament w Orange? Za grę na PC lub Xboksa One możesz zapłacić razem z rachunkiem telefonicznym

Usługa “Dolicz do rachunku w Orange” zaczęła obejmować też platformy Windows 10 i Xbox. To oznacza, że gry na peceta, Xboksa One i Xboksa 360 mogą zostać doliczone do rachunku telefonicznego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Materiały prasowe)
dae4t2q

Rozwiązanie “Dolicz do rachunku w Orange” powinno ucieszyć tych abonentów Orange, którzy nie lubią lub nie mogą płacić kartami płatniczymi w sieci - na przykład ze względów bezpieczeństwa. Usługa pozwala doliczyć zakupy zrobione w cyfrowym sklepie Microsoftu na Windowsie 10 i Xboksie do telefonicznego rachunku. Zamiast płacić za gry od razu, wydaje się pieniądze dopiero przy rozliczaniu abonamentu. Wystarczy w ustawieniach konta w Sklepie Windows wybrać domyślną metodę płatności jako "Dolicz do rachunku Orange" i powiązać z nią swój numer.

Z takiej możliwości najbardziej ucieszą się ci, którzy nie mają wolnej sumy, ale wiedzą, że będą mieli ją później - nie trzeba więc czekać aż pieniądze będą na koncie, można "przenieść" opłatę na potem i cieszyć się z gry. Z oczywistych powodów takie transakcje nie są możliwe, gdy ma się numer "na kartę".

Funkcja “Dolicz do rachunku w Orange” ma swoje zabezpieczenia - miesięczny limit transakcji ustawiony jest na 300 zł. Dodatkowo każdą transakcję i tak trzeba potwierdzać hasłem do konta Microsoft.

W podobny sposób za aplikacje “zapłacimy” w sklepie Google Play oraz w grach studia Wargaming, z World of Tanks na czele. Wystarczy powiązać konta w tych serwisach z usługą Orange. Dla osób, które nie chcą bawić się w internetowe płatności, “Dolicz do rachunku w Orange” jest naprawdę wygodną alternatywą.

dae4t2q

Podziel się opinią

Share
dae4t2q
dae4t2q
Więcej tematów