Mark Zuckerberg o Google+

Mark Zuckerberg o Google+
Źródło zdjęć: © via chip.pl

08.07.2011 15:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mark Zuckerberg nie kryje się z tym, że ma konto na Google+, które sobie testuje. Na razie jednak nie wypowiadał się publicznie o nowej usłudze swojego konkurenta. Aż do dziś

Dyrektor Facebooka, niestety, nie był wylewny jeśli chodzi o wyrażanie swojej opinii o Google+. Zaznaczył jednak, że świadczy to tylko o sile mediów społecznościowych, które są integrowane z produktami coraz większej ilości firm. - Wiele firm, które jak dotąd nie interesowały się mediami społecznościowymi, zaczną je integrować w swoich aplikacjach. Nie tylko Google - mówił Zuckerberg. Dodał też, że spodziewa się wkrótce wielkiej społecznościowej premiery od portalu Netflix, który jest konkurentem YouTube’a. - Utwierdza mnie to w przekonaniu, że media społecznościowe w ciągu najbliższych pięciu lat nabiorą jeszcze więcej siły. Każda aplikacja będzie społecznościowa. Dobrze zrobiona platforma będzie warta bardzo wiele. A jeżeli jej nie zrobisz, to ktoś zrobi to zamiast ciebie - prorokuje młodociany miliarder.

Obraz
© Mark Zuckerberg na Google+ (fot. via chip.pl)

Czy Zuckerberg czuje zagrożenie ze strony Google+? Nie bardzo. Jak twierdzi, sieć społecznościowa to podstawa egzystencji Facebooka, Google+ jest tylko jednym z bardzo wielu projektów Google’a. Dodatkowo, Zuckerberg uważa, że grupowanie znajomych (Kręgi) są niewygodne, nieintuicyjne a użytkownicy nie są powiadamiani, że są umieszczani w danym kręgu. W przeciwieństwie do Facebooka.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Okradali bankomaty za pomocą ciemnych okularów"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także