Trwa ładowanie...
d359slp
CHIP
kobiety

Lutetia: pierwszy inteligentny zegarek dla kobiet

Samsung, Pebble, LG i inni zaprezentowali swoje wersje smartwatcha już jakiś czas temu, jednak jak dotąd żaden z producentów nie tworzył swojego produktu z myślą o kobietach. Tą nisze postanowiła wypełnić firma Omate.
Share
Lutetia: pierwszy inteligentny zegarek dla kobiet
Źródło: chip.pl
d359slp

Lutecja powstała na bazie platformy MediaTek Aster MT2502, na której zainstalowano Nucleus RTOS. Jeśli chodzi o funkcjonalność, to najnowszy produkt firmy Omate nie jest zbyt imponujący - zegarek stworzony z myślą o kobietach jest w stanie wyświetlać powiadomienia z telefonu, sterować muzyką, ma też wbudowany krokomierz i reaguje na podstawowe komendy głosowe.

Jednak to nie funkcjonalnością Omate chce podbić rynek dla kobiet. Wygląd samego zegarka zaprojektowany został przez w pełni kobiecy zespół projektantów. Lutetia dostępna jest w trzech kolorach: różowym, srebrnym i złotym. Wszystkie wersje wykonane są z nierdzewnej stali, która całkiem nieźle współgra z szafirowym szkłem wyświetlacza.

Zegarek od jutra dostępny będzie w przedsprzedaży i kosztuje 169 dolarów (ok 561 zł.). Zamówić można go bezpośrednio od producenta.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Ampy: genialna kinetyczna ładowarka do smartfona

d359slp

Podziel się opinią

Share
d359slp
d359slp
Więcej tematów