Lumia 920 jest pancerna, możesz po niej jeździć samochodem

Strona głównaLumia 920 jest pancerna, możesz po niej jeździć samochodem
26.11.2012 10:05
Lumia 920 jest pancerna, możesz po niej jeździć samochodem
Źródło zdjęć: © chip.pl

Już od samego początku można było podejrzewać, że nowa Lumia nie należy do delikatnych telefonów. Model 920 waży aż 185 g.

Większość nowych smartfonów jest bardzo lekka i sprawia wrażenie niezwykle delikatnych. Dla przykładu iPhone 5 –. 112 g, Nexus 4 – 139 g oraz Galaxy S III – 133 g. Waga nowej Lumii nawet nie zbliża się do tych parametrów – wynosi równe 185 g. Jak na urządzenie z ekranem 4,5 cala to dużo. Zwłaszcza porównując ją do Galaxy S III, który ma większy ekran 4,8 cala, większą baterię, a jest przy tym ponad 50 g lżejszy.

Poniższy film to nie pierwsze znęcanie się nad Lumią tego pana. Wcześniej próbował ją uśmiercić nożem oraz młotkiem. Tym razem przejechał telefon samochodem, ale to nie zostawiło żadnych śladów. Upuszczenie telefonu? To zbyt łatwe –. Lumia była najpierw podrzucona do góry i z dużej wysokości upadła na asfalt. Wciąż działała. Dopiero próba rzucenia Nokii o ścianę była skuteczna i całkowicie roztrzaskała ekran.

Wygląda na to, że Nokia próbuje wrócić do swojej dobrej opinii m.in. przez robienie wytrzymałych telefonów. Myślicie, że tworzenie komórki pancernej ale ciężkiej jest to, czego chcą fani nowych gadżetów?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Rozpoczęła się jesienna wyprzedaż"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (78)