Trwa ładowanie...

Londyn. Polak uzbrojony w kieł narwala powalił terrorystę [Wideo]

W piątek, 29 listopada doszło w Londynie do zamachu w wyniku, którego terrorysta ranił śmiertelnie dwie osoby. Został powstrzymany przez kucharza polskiego pochodzenia, który powalił napastnika będąc uzbrojony w kieł narwala.

Share
Londyn. Polak uzbrojony w kieł narwala powalił terrorystę [Wideo]
Źródło: Youtube.com
d1gxv7x

Polak, uzbrojony w kieł narwala stał się bohaterem mediów, a wideo z jego bohaterskiej akcji szybko obiega internet. Początkowo nie było wiadomo, skąd kucharz wziął kieł morskiego ssaka, jednak "The Times" ustalił, że była to dekoracja z restauracji Fishmongers' Hall, w której pracuje Polak.

- Terrorysta zabił już 2 osoby, inne ranił, a oni ścigają z kłem wieloryba i gaśnicą napisał na Twitterze dziennikarz BBC Dan Walker, zamieszczając nagranie, na którym widać jak Polak wraz z dwoma innymi mężczyznami goni zamachowca. Możecie je obejrzeć poniżej:

Terrorysta miał na sobie kamizelkę uzbrojoną w ładunki wybuchowe. Te na szczęście okazały się jedynie atrapami, ale ścigający go mężczyźni nie mogli o tym wiedzieć. Na filmie widać, jak mężczyzna uzbrojony w kieł narwala powala na ziemię zamachowca. Inny dziennikarz, Piers Morgan potwierdził, że Polak ma na imię Łukasz i jest kucharzem w Fishmongers' Hall.

d1gxv7x

Podziel się opinią

Share
d1gxv7x
d1gxv7x
Więcej tematów