Trwa ładowanie...
d14d2mu

Londyn. Ognista kula pojawiła się na nocnym niebie. Świadkom udało się to nagrać [WIDEO]

Wieczorem londyńskie niebo rozświetlił przelatujący meteoryt. Mieszkańcy byli zaskoczeni, ale jednemu z nich udało się nagrać tajemniczą "ognistą kulę".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meteoryt zarejestrowany wczoraj nad londyńskim niebem
Meteoryt zarejestrowany wczoraj nad londyńskim niebem (Youtube.com)
d14d2mu

Świadkowie ujrzeli nad Londynem "ognistą kulę" wczoraj, 24 września, tuż przed godziną 20:00. UK Meteor Observation Network potwierdziło, że nad Wielką Brytanią pojawił się meteoryt. Zdarzenie udało się sfilmować a wideo które trafiło do sieci możecie zobaczyć poniżej:

Grupa, która filmowała pojawienie się meteorytu nad obszarem East Barnet w północnym Londynie skomentowała sytuację: "Udało się dostrzec ogromną kulę ognia, mimo dużego zachmurzenia".

d14d2mu

W sieci pojawiły się również inne relacje świadków. Jeden z użytkowników Twittera pochwalił się, że był na pokładzie samolotu, kiedy dostrzegł meteoryt: "Leciałem UAL934 i widziałem go [meteoryt] tuż przed lądowaniem.(...)Ale fajnie!"

Przypominamy, że w tym tygodniu Ziemię minie jeszcze kilka dużych asteroid. NASA zapowiedziała również, że opracowuje nowy program na koniec świata, który pozwoli na lepsze wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych asteroid nadlatujących w kierunku Ziemi. Start programu został zaplanowany na 2024 rok.

d14d2mu

Podziel się opinią

Share

d14d2mu

d14d2mu