Trwa ładowanie...

Londyn. Ognista kula pojawiła się na nocnym niebie. Świadkom udało się to nagrać [WIDEO]

Wieczorem londyńskie niebo rozświetlił przelatujący meteoryt. Mieszkańcy byli zaskoczeni, ale jednemu z nich udało się nagrać tajemniczą "ognistą kulę".

Share
Londyn. Ognista kula pojawiła się na nocnym niebie. Świadkom udało się to nagrać [WIDEO]
Źródło: Youtube.com
d2q3ulx

Świadkowie ujrzeli nad Londynem "ognistą kulę" wczoraj, 24 września, tuż przed godziną 20:00. UK Meteor Observation Network potwierdziło, że nad Wielką Brytanią pojawił się meteoryt. Zdarzenie udało się sfilmować a wideo które trafiło do sieci możecie zobaczyć poniżej:

Grupa, która filmowała pojawienie się meteorytu nad obszarem East Barnet w północnym Londynie skomentowała sytuację: "Udało się dostrzec ogromną kulę ognia, mimo dużego zachmurzenia".

d2q3ulx

W sieci pojawiły się również inne relacje świadków. Jeden z użytkowników Twittera pochwalił się, że był na pokładzie samolotu, kiedy dostrzegł meteoryt: "Leciałem UAL934 i widziałem go [meteoryt] tuż przed lądowaniem.(...)Ale fajnie!"

Przypominamy, że w tym tygodniu Ziemię minie jeszcze kilka dużych asteroid. NASA zapowiedziała również, że opracowuje nowy program na koniec świata, który pozwoli na lepsze wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych asteroid nadlatujących w kierunku Ziemi. Start programu został zaplanowany na 2024 rok.

d2q3ulx

Podziel się opinią

Share
d2q3ulx
d2q3ulx
Więcej tematów