Trwa ładowanie...
d35gs2b

Lokówko-suszarka Remington z keratyną

Do linii Keratin Therapy marki Remington dołączyła właśnie nowość - obrotowa lokówko-suszarka Keratin Therapy Volume & Protect, która wysuszy i ułoży fryzurę, a także zadba o zdrowie włosów. Korpus lokówko-suszarki pokryty jest powłoką Advance Keratin Ceramic, która pielęgnuje włosy i chroni je przed uszkodzeniem w trakcie stylizacji. Rotacja szczotki w dwóch kierunkach oraz dwie wymienne głowice pozwolą zwiększyć objętość włosów i zmienić fryzurę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
lokówko-suszarka
lokówko-suszarka (Materiały prasowe)
d35gs2b

Obrotowa lokówko-suszarka Keratin Therapy Pro Volume & Protect, to poręczne urządzenie o mocy 70. W. Dzięki niemu łatwo można stworzyć miękkie fale, lekkie loki lub po prostu wygładzić niesforne kosmyki. Równy strumień rozprowadzenia ciepła sprawi, że włosy nie będą przesuszone mimo kontaktu z wyższą temperaturą. Dodatkową ochronę zapewni włosom specjalna powłoka Advanced Keratin Ceramic. Podczas pracy urządzenia stopniowo uwalnia keratynę, która chroni, odżywia i wzmacnia włosy. Dzięki keratynie włosy są bardziej lśniące, mocniejsze i odporne na zniszczenia.

Urządzenie posiada dwa ustawienia temperatury i prędkości, które pozwalają dostosować tryb pracy do indywidualnych preferencji. Wyposażona w dwie wymienne szczotki (5. i 40 mm) pozwala na wykończenie każdej fryzury. Kierunek obrotu szczotki może być przełączany za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu modelowanie fryzury jest wygodne niezależnie od tego, z której strony głowy układane są włosy. Dodatkowo lokówko-suszarka posiada wygodny mechanizm zdejmowania i blokowania wymiennych końcówek oraz obrotowy przewód, a specjalny uchwyt pozwala zawiesić urządzenie po skończonej pracy.

W skład linii Keratin Therapy oprócz suszarko-lokówki wchodzą także prostownica, lokówka, suszarka, szczotka zwiększająca objętość oraz płaska i okrągła szczotka.

d35gs2b

Źródło: Informacja prasowa

Suszarki do włosów w atrakcyjnych cenach! Kliknij i się przekonaj!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d35gs2b

d35gs2b
d35gs2b