ycipk-1v56gu

Lokówko-suszarka Philips z wyjątkowo szerokim wałkiem

Suszarko-lokówka Philips HP8651 wykorzystuje grzałkę o niskiej mocy 650 W, która pozwala suszyć i układać włosy w delikatny, lecz zarazem skuteczny sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
suszarka
suszarka (zdjęcie producenta)
ycipk-1v56gu

Dzięki niewielkim rozmiarom, lokówka jest lekka i łatwa w użyciu, a jednocześnie można ją przechowywać niemal wszędzie. Trzy regulowane ustawienia zapewniają większą kontrolę przy układaniu włosów.

Philips HP865. łączy w sobie szczotkę do modelowania i lokówkę. Ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku, można więc z łatwością wysunąć lokówkę z włosów.

Korzystając z nasadki do modelowania można jednocześnie szczotkować i suszyć włosy. Połączenie szczotki i ukierunkowanego strumienia powietrza ma zapewnić gładkie i lśniące włosy. Działanie koncentratora suszarki do włosów polega na skupianiu nadmuchu powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. To umożliwia precyzyjne modelowanie, wprowadzanie poprawek i wykańczanie fryzury. Pokryty gumą zaczep znajdujący się na podstawie uchwytu pozwala na zawieszenie urządzenia.

ycipk-1v56gu

Termoszczotka ma średnicę 3. mm. Szerokość wałka sprawia, że jest to odpowiednie narzędzie do stylizacji, pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale. Grzebień prostujący pozwala łatwo chwytać i rozczesywać włosy. Przewód zasilający ma długość 1,8 m.

Lokówko-suszarki w atrakcyjnych cenach! Kliknij i się przekonaj!

Polub WP Tech
ycipk-1v56gu
ycipk-1v56gu
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v56gu