Gadżety
28-10-2010 (13:12)

Lokalizatory BLOW pomogą monitorować samochody

BLOW wprowadził na polski rynek lokalizator BLOW CCTR-700 - urządzenie do lokalizacji pojazdów. Niewielkie i odporne na warunki atmosferyczne urządzenie wyposażone w odbiornik GPS i moduł komunikacji GSM pozwala w każdej chwili określić pozycję pojazdu. Umożliwia również powiadomienie wyznaczonych numerów telefonicznych o wykryciu ruchu, przekroczeniu wyznaczonej strefy lub maksymalnej wyznaczonej prędkości. Funkcje te doskonale nadają się do wykorzystania w formie alarmów o potencjalnej kradzieży
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lokalizatory BLOW pomogą monitorować samochody
(Blow)

Urządzenia mogą być wykorzystywane w firmach transportowych lub świadczących usługi przewozowe, do ochrony pojazdów przed kradzieżą, jak również do śledzenia poruszających się obiektów. Cztery mocne magnesy umożliwiają przymocowanie lokalizatora do dowolnej powierzchni metalowej, a szczelna obudowa umożliwia działanie w warunkach od -2. do +55 stopni Celsjusza i wilgotności powietrza do 95 proc.

(fot. Blow)
Podziel się

Lokalizator może przesyłać dane o swojej pozycji za pomocą SMS-ów na zdefiniowane wcześniej numery telefonów lub dowolny telefon, po wysłaniu z niego wiadomości tekstowej z poprawnym hasłem. Pozycja może być podana jednorazowo lub periodycznie w wyznaczonych interwałach czasowych. Możliwe jest przesłanie historii podróży. Lokalizator może też wysłać przez SMS link do specjalnej strony, na której pozycja pojazdu będzie pokazana na cyfrowej mapie. Urządzenie zawiera wbudowany przycisk SOS umożliwiający wysłanie pozycji z informacją o wystąpieniu sytuacji awaryjnej na trzy zdefiniowane uprzednio numery telefonów. Urządzenie może wysyłać komunikaty w formie wiadomości tekstowych lub dane za pomocą GPRS.

W ofercie BLOW dostępne są również lokalizatory personalne umożliwiające dodatkowo zdalny odsłuch dźwięków z otoczenia i połączenie głosowe lokalizatora z wybranymi numerami telefonicznymi, które doskonale nadają się do lokalizacji osób z problemami z pamięcią, dzieci lub zwierząt.

Lokalizator BLOW CCTR-700 dostępny jest na rynku polskim od listopada w cenie 499zł. Urządzenie objęte jest 2 letnią gwarancją.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.