LOG Global Edition - oprogramowanie podnoszące potencjał firmy

Strona głównaLOG Global Edition - oprogramowanie podnoszące potencjał firmy
09.05.2016 15:03
LOG Global Edition - oprogramowanie podnoszące potencjał firmy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Chwilę temu odbyła się premiera LOG Global Edition, produktu polskiej firmy LOG Systems. Zaprezentowane oprogramowanie ma wedle intencji autorów ułatwić zarządzanie biznesem i pozwolić na skuteczną kontrolę nad przedsiębiorstwem, na którą może pozwolić sobie każda, nawet dopiero startująca firma.

Rynek systemów do zarządzania zasobami oprogramowania to bardzo perspektywiczny obszar, w którym tkwi ogromny potencjał. Jednak większość oferowanych produktów nie nadąża za najnowszymi trendami w świecie software. Nowoczesne aplikacje nie tylko realizują zaawansowane funkcje i zapewniają szybki czas reakcji, ale również prostą, intuicyjną obsługę. Log Global Edition, najnowszy produkt polskiej firmy Log Systems, oprócz tego, że spełnia powyższe kryteria, posiada unikalne cechy. Oprogramowanie umożliwia efektywne zarządzanie nie tylko aplikacjami i usługami, ale również zasobami ludzkimi. Przyjazny interfejs sprawia, że system może być obsługiwany przez osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z zarządzaniem licencjami.

WIELE CECH W JEDNYM MIEJSCU

LOG Global Edition oferuje wiele ciekawych funkcji, które pozwolą na kompleksową obsługę biznesu. Polskie przedsiębiorstwo stworzyło oprogramowanie posiadające między innymi bardzo zaawansowany kalendarz. Ułatwia on organizację pracy każdego pracownika. Wystarczy raz wpisać reguły, a system sam nie tylko przydziela zadania konkretnym osobom w firmie, ale również pilnuje nałożonego czasu ich realizacji. Dzięki temu menadżerowie w prosty sposób kontrolują przebieg realizacji projektu oraz monitorują wydajność pracownika.

288757533995579539
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Oprogramowanie to posiada także rozbudowany helpdesk, który znacznie ułatwi pracę działu IT. Przykładowo, w przypadku awarii danego urządzenia w firmie jedna osoba zgłasza problem, a kolejni zainteresowani już wiedzą, że zgłoszenie zostało dokonane a helpdesk pracuje nad jego naprawą. Dzięki temu każdy zainteresowany tematem pracownik, może spokojnie czekać na komunikat helpdesku informujący o usunięciu usterki.

Kolejną ciekawą usługą jest monitoring licencji, dzięki któremu łatwo sprawdzimy w którym miejscu występuje potencjalny problem, w postaci zbyt małej licencji na dane oprogramowanie. Ponadto Log Systems zastosował zupełnie nowe podejście do prezentacji zestawień. Aplikacje są starannie pogrupowane, w jednym okienku otrzymujemy informacje na temat statusu licencji, kosztu jaki musimy ponieść aby uzupełnić brakujące licencje a także co bardzo ważne, efektywności wykorzystania produktu. Dowiemy się czy na pewno musimy kupować kolejne licencje, jak również czy możemy lepiej wykorzystywać już posiadane, bądź zrezygnować z tych aplikacji, których praktycznie nie używamy.

Oprogramowanie zaprezentowane przez LOG Systems nie tylko ułatwia pracę przedsiębiorstwa. Narzędzie nie ogranicza się do jednego systemu –. pracuje zarówno na Windowsie jak i Linuxie, iOS czy Androidzie. Dzięki takiej elastyczności możemy obniżyć koszty firmy, które w przypadku zarówno małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw są przecież kluczem do sukcesu.

Wartą podkreślenia uwagą jest także to, że LOG Global Edition będzie mogła zakupić praktycznie każda, nawet początkująca firma. Miesięczny koszt na jednego pracownika wynosi zaledwie 1 (słownie jeden) Euro. Dzięki takiemu posunięciu wszystkie firmy będą mogły zarządzać swoimi przedsiębiorstwami w bardzo rozsądnej cenie.

Premiera LOG Global Edition została zapowiedziana na 2. czerwca. Wtedy oprogramowanie będzie dostępne tylko dla obecnych klientów firmy. Premiera oprogramowania dla wszystkich zainteresowanych nastąpi 29 sierpnia. Wtedy to właśnie LOG System udostępni aplikację na światową skalę.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)