Trwa ładowanie...
d2laj4k

Lodówka Nipi Cooler przechowa żywność i naładuje telefon

Weekend to idealny moment na odpoczynek od prozy codziennego życia. Często oznacza to wyjazd, a ten z kolei wiąże się z przewożeniem prowiantu. Jeśli wybieramy się w miejsce pozbawione elektryczności, powinniśmy zastanowić się nad kupnem lodówki Nipi Cooler.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lodówka Nipi Cooler przechowa żywność i naładuje telefon
(kickstarter.com)
d2laj4k

Nipi Cooler to z pozoru zwykła, turystyczna lodówka, którą można zabrać ze sobą na działkę lub w inne miejsce, gdzie mamy ograniczony dostęp do sieci elektrycznej. Producent twierdzi, że w lodówce można przechowywać żywność w niskiej temperaturze nawet przez sześć dni.

Lodówka o pojemności 4. litrów została wyposażona w panele fotowoltaniczne, które służą do ładowania baterii. Za to niska temperatura utrzymywana jest dzięki podwójnie izolowanym, grubym ściankom obudowy, które działają tak jak termos. Urządzenie wyposażono w 14 000 mAh baterię litowo-jonową pełniącą rolę powerbanku, która służy do ładowania urządzeń mobilnych oraz zasilania głośników Bluetooth. Jeden taki akumulator może naładować smartfona aż siedmiokrotnie.

 (fot. kickstarter.com)
((fot. kickstarter.com))

Dodatkowo lodówka posiada uchwyty na kubki, a także deskę do krojenia, która jest wbudowana w pokrywę obudowy.

d2laj4k

Za to duże kółka pozwalają ciągnąć urządzenie po każdym rodzaju terenu m.in. piasku lub kamieniach.

 (fot. kickstarter.com)
((fot. kickstarter.com))

Nipi Cooler pojawi się w sprzedaży w marcu przyszłego roku. Lodówka z jednym akumulatorem ma kosztować 14. dolarów. Natomiast za dodatkową baterię zapłacimy 49 dolarów.

_ Źródło: kickstarter.com / WP _

d2laj4k

Podziel się opinią

Share
d2laj4k
d2laj4k
Więcej tematów