LG G4 z nowymi funkcjami i nakładką UX 4.0

LG G4 z nowymi funkcjami i nakładką UX 4.007.04.2015 14:03
LG G4 z nowymi funkcjami i nakładką UX 4.0
Źródło zdjęć: © YouTube / LG Global

Kolejne informacje na temat nowego LG G4. Tym razem piszemy o nakładce systemowej UX 4.0 oraz nowościach, które w niej prowadzono.

Mowa o nakładce graficznej. Najnowsza jego wersja, UX 4.0 jest zastosowana w nadchodzącym smartfonie LG G4. Czego nowego możemy się spodziewać? Przede wszystkim ograniczono liczbę czynności potrzebnych do skonfigurowania lub włączania danych funkcji i odświeżono niektóre aplikacje.

Quick Shot - bardzo ciekawa funkcjonalność. W najnowszym UX'ie wykonywanie zdjęć będzie możliwe z... wyłączonym wyświetlaczem. Wystarczy dwukrotnie wcisnąć tylny przycisk w G4.

Smart Bulletin - udoskonalony system zbierania istotnych informacji z różnych aplikacji i wyświetlania ich na jednym ekranie.

*Aparat *- został wyposażony w trzy tryby fotografowania: uproszczony, podstawowy oraz ręczny (manualny). Pierwszy oznacza nic innego jak tryb automatyczny. Podstawowy to wybór szeregu funkcji, a manualny - jak sama nazwa wskazuje - ręczny dobór ustawień.

288770323603011731
Źródło zdjęć: © (fot. YouTube / LG Global)

*Kalendarz *- wprowadzono funkcję "drag and drop" czyli przeciągnij i upuść. Odnosić się to będzie do terminów i wydarzeń, gdzie korzystanie z klawiatury zostało ograniczone do minimum.

Smart Notice - znany z poprzedniej wersji interfejsu organizer również znajdzie się w nakładce UX 4.0. Funkcja analizuje plan dnia oraz harmonogram podróży, łącząc te informacje z nawykami użytkownika. Dzięki temu może wyświetlać powiadomienia dotyczące np. pogody lub lokalizacji, które trafią w zainteresowania użytkownika smartfona.

*Galeria *- analizując miejsce i czas wykonywanych zdjęć, G4 może tworzyć albumy poświęcone poszczególnym zdarzeniom.

Ringtone ID - automatyczne komponowanie melodii dzwonka dla każdego numeru z listy ulubionych kontaktów.

288770323603339411
Źródło zdjęć: © (fot. YouTube / LG Global)

To wszystkie z podanych przez LG informacji. Możemy być pewni, że w najbliższym czasie producent poczęstuje nas kolejnymi nowościami na temat nadchodzącego smartfona G4. Na poniższym filmie możecie dokładniej zapoznać się z nowościami interfejsu LG G4.

Przypominamy - premiera odbędzie się 28 kwietnia w Londynie. Oczywiście nie zabraknie na niej redakcji Tech WP.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)