Trwa ładowanie...
d1h4156
CHIP

Ławki z możliwością bezpłatnego doładowania smartfona

Pierwsze trzy ławki z wbudowanymi portami micro USB, umożliwiającymi bezpłatne doładowanie smartfonów (i wielu innych urządzeń), rozmieściła w Warszawie firma RWE Polska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ławki z możliwością bezpłatnego doładowania smartfona
(chip.pl)
d1h4156

Komunikat prasowy firmy mówi wyraźnie, że jest to na razie usługa pilotażowa, co oznacza, że planowane jest dalsze rozmieszczanie tego typu ławek w Warszawie, a może również w innych miastach Polski. Pierwsze trzy egzemplarze ławek zainstalowano w Centrum Handlowym Złote Tarasy i będzie z nich można korzystać do kwietnia.

Oprócz doładowywania akcesoriów elektronicznych, Ławki RWE będą również wykorzystywane w ramach akcji specjalnych realizowanych przez firmę. W tej drugiej roli zadebiutowały, wspierając 23. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji wizerunkowo-charytatywnej „Napełnij się dobrą energią RWE Polska” za każde doładowanie telefonu powyżej 50 proc. baterii, RWE Polska, przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry 1 zł. W sumie udało się w ten sposób zebrać 10 151 zł, a RWE Polska wpłaciła na konto organizacji dwukrotność tej sumy.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Samsung Galaxy S6 bez metalowej obudowy

d1h4156

Podziel się opinią

Share

d1h4156

d1h4156
Więcej tematów