CHIP
tablet
04-01-2016 (10:25)

Kupiłeś Jolla Tablet? Pewnie go nie dostaniesz...

Jolla ogłosiła w listopadzie, że po wycofaniu się inwestora z finansowania firmy, ta popadła w duże tarapaty. Fiński producent musiał zwolnić większość pracowników i złożyć wniosek do władz o restrukturyzację zadłużenia. Zdobyła w końcu upragnione finansowanie, ale?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kupiłeś Jolla Tablet? Pewnie go nie dostaniesz...
(Materiały prasowe)

Jolla, mimo iż cudem uniknęła odejścia w zapomnienie, nie zaczyna nowego roku z wielką pompą. Firma właśnie ogłosiła złe wieści dla wszystkich tych, którzy ufundowali projekt Jolla Tablet za pośrednictwem serwisu crowdfundingowego Indiegogo.

Informuje, że już na początku przyszłego roku rozpocznie wysyłkę "niewielkiej części" zaplanowanych urządzeń Jolla Tablet. Dodaje jednak, że nie była w stanie wyprodukować zamówienia w całości i nie wszyscy, którzy wpłacili z wielomiesięcznym wyprzedzeniem pieniądze, urządzenie otrzymają. Jednak nie mamy czuć się obrabowani, bo Jolla rzekomo szykuje dla tych osób "bardzo miłą niespodziankę".

Niestety, nie wiemy ile tabletów zdołano wyprodukować ani nawet kiedy dowiemy się czegoś więcej na temat tej niespodzianki.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Babypod...

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.