Trwa ładowanie...
holderName
CHIP
Wiadomości

Kubełek od KFC z... wbudowaną drukarką

Czyżby KFC zamierzało wkrótce wprowadzić do swojej oferty nowy rodzaj kubełków "Memories Bucket", wyposażonych w zminiaturyzowane drukarki łączące się przez Bluetooth ze smartfonami?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kubełek od KFC z... wbudowaną drukarką
(YouTube / KFC Canada)
holderName

Odpowiedź na postawione powyżej pytanie "prawie na pewno" jest negatywna. KFC nie zdradza oczywiście szczegółów, ale sama fabuła filmu, ilość niedopowiedzeń, brak konkretów świadczą o tym, że mamy do czynienia jedynie z dość ciekawą, oryginalną akcją reklamową. Okazją jest świętowanie 60 lat obecności KFC w Kanadzie.

Prawdopodobnie KFC użyło do nakręcenia tej reklamy wbudowanej drukarki (Polaroida?) posługującej się technologią Zink (_ zero-ink _ - bez tuszu). To zresztą w gruncie rzeczy nieistotne - chodzi tylko o wywołanie pozytywnych emocji i ogólnego dobrego wrażenia.

Może za kolejnych 10 lat KFC wypuści następny film z tego cyklu? Mamy nawet pomysł na scenariusz... Znowu kubełek, znowu drukarka, ale tym razem 3D. Pytająca się, po opróżnieniu kubełka: _ wydrukować więcej? _ I drukująca nuggetsy na oczach zachwyconych (a jakże by inaczej...) konsumentów.

holderName

To jest ciekawe! Odrzuciło go KFC. Teraz jest bogaty.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: LG zapowiada telefon, któy ma zmienić rynek

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów