KONKURS! Nie daj się wirusom na jesień!

KONKURS! Nie daj się wirusom na jesień!

19.09.2013 14:45, aktual.: 20.09.2013 08:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesień to pora roku, która szczególnie sprzyja wirusom. Przy spadających z drzew liściach nie tylko grypa szaleje, ale również cyberprzestępcy nie dają za wygraną. Na katar i ból głowy nic nie poradzimy, ale z komputerowymi wirusami możemy pomóc Wam walczyć. W związku z tym mamy do rozdania aż 20 egzemplarzy oprogramowania zabezpieczającego ESET Smart Security 6!

Jesień to pora roku, która szczególnie sprzyja wirusom. Przy spadających z drzew liściach nie tylko grypa szaleje, ale również cyberprzestępcy nie dają za wygraną. Na katar i ból głowy nic nie poradzimy, ale z komputerowymi wirusami możemy pomóc Wam walczyć. W związku z tym mamy do rozdania aż 2. egzemplarzy oprogramowania zabezpieczającego ESET Smart Security 6!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
By mieć szansę na wygranie nowoczesnego antywirusa, wystarczy że polubicie nasz profil w serwisie Facebook i krótko opiszecie w jaki sposób jesienny wirus pokrzyżował Wam plany. Mogą być historie prawdziwe, zmyślone albo podkoloryzowane. 2. osób, których odpowiedzi najbardziej spodobają się redakcyjnemu jury zostanie nagrodzonych egzemplarzem ESET Smart Security 6.

Gdzie wysłać swoją historię?
Odpowiedzi przesyłajcie do nas w formie prywatnej wiadomości na Facebooku.

Do kiedy trwa konkurs?
Na wasze odpowiedzi czekamy do północy, 2. września 2013. Wyniki podamy do 4 października 2013.

Powodzenia!

_ UWAGA: odpowiedzi umieszczone w komentarzach pod facebookowym postem o konkursie nie będą brane pod uwagę - liczą się tylko wysłane do nas na Facebooku wiadomości. _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)