Konkurs Cisco - trzech polskich studentów w finale

Konkurs Cisco - trzech polskich studentów w finale
Źródło zdjęć: © Cisco

26.07.2011 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Cisco ogłosiła zwycięzców International NetRiders – międzynarodowego konkursu w dziedzinie technologii sieciowych, który odbył się 6 lipca w Europie.

W konkursie, przeprowadzanym w trybie online, uczestniczyło równocześnie 15. studentów Cisco Networking Academy w pięciu strefach czasowych. Zwycięzcy każdej z pięciu kategorii konkursowych (najlepszy wynik wśród kobiet, najlepszy wynik wśród mężczyzn, zwycięzca w Europie Zachodniej, zwycięzca w Europie Środkowej i Wschodniej, zwycięzca w regionie MEA) pojadą na sponsorowaną wycieczkę naukową do Doliny Krzemowej w Kalifornii w styczniu 2012 r. Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu NetRiders została Lucia Rosculete z Rumunii.

Obraz
© (fot. Cisco)

W konkursie Cisco NetRiders wzięło również udział 4 studentów z Polski wyłonionych w rundzie krajowej konkursu NetRiders. W ogólnej klasyfikacji, obejmującej 15. uczestników z 49 państw 3 polskich uczestników uplasowało się w pierwszej dziesiątce finalistów. Maciej Deryng z Politechniki Wrocławskiej zajął 4-te miejsce, Rafał Klupa z Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie zajął miejsce 6-ste, Gabriel Szuter reprezentujący Instytut Technologii Informatycznych we Wrocławiu zajął miejsce 7-me.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także