Trwa ładowanie...
dzb8pku
Artykuł sponsorowany

Koniec z przepłacaniem za hotele - ale tylko z aplikacją HotelsCombined

Ile razy okazało się, że przepłaciliście za nocleg? A ile razy przepłaciliście nawet o tym nie wiedząc? Noclegi potrafią pożreć lwią część budżetu na podróż. Szukanie i rezerwowanie ich przez Internet – czy to przez ulubione serwisy rezerwacyjne, czy przez oficjalne strony pensjonatów lub hoteli – nie daje jednak gwarancji najlepszej ceny. Tę gwarancję daje dopiero aplikacja HotelsCombined. Dosłownie i w przenośni. Oto jak przestać przepłacać za hotele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Koniec z przepłacaniem za hotele - ale tylko z aplikacją HotelsCombined
dzb8pku

Koniec z przepłacaniem za hotele - ale tylko z aplikacją HotelsCombined
Na wstępnie uczcijmy minutą ciszy wszystkie złotówki, euro, dolary i inne waluty, w których przyszło nam (prze)płacić za hotel, a które mogliśmy wydać na to, żeby przedłużyć pobyt, zjeść coś fajnego w lepszej knajpie albo zrobić zakupy życia w strefie bezcłowej. Te i wiele innych przykrych niespodzianek związanych z planowaniem i finansowaniem podróży rozwiązuje jedna darmowa aplikacja HotelsCombined, która jest mobilną wersją czołowej porównywarki cen noclegów na całym świecie.

dzb8pku

Aplikacja HotelsCombined łączy najlepsze cechy setek innych aplikacji do rezerwowania noclegów dostępnych na rynku, ale z tą różnicą, że w czasie rzeczywistym agreguje i porównuje wszystkie oferty z największych serwisów rezerwacyjnych i oficjalnych stron różnych hoteli. Mamy tu Agoda.com, Booking.com, Expedia.com, HRS.com, Hotels.com i wiele innych serwisów.

I to w jednym, prostym i szybkim wyszukiwaniu.

Wyniki wyszukiwania wyświetlają się w formie listy z cenami, liczbą gwiazdek, oceną gości i zdjęciami wszystkich hoteli albo w formie wyników na mapie – i można je dowolnie sortować i filtrować według ceny, rankingu, standardu obiektu, odległości od wybranego miejsca oraz wielu innych kryteriów.

(fot. materiały partnera)

Po przejściu na profil hotelu, hostelu czy pensjonatu, którego oferta wpadła nam w oko, wyświetla się lista wszystkich dostępnych ofert i porównanie ich cen.

dzb8pku

Tu zaczyna się magia, bo oto nadchodzi moment, w którym widzimy, ile możemy oszczędzić dzięki wyszukiwaniu przez HotelsCombined. No i oczywiście – ile przepłacilibyśmy, gdyby przyszło nam rezerwować ten pokój „po staremu”, czyli bez porównania cen i w jednym ulubionym serwisie rezerwacyjnym.

Aplikacja HotelsCombined pozwala zobaczyć, jak niepokojąco często ten sam pokój jest dostępny w różnych serwisach rezerwacyjnych w skrajnie różnych cenach. Zdarzają się oferty tańsze nawet o 80% – o zgrozo, bo to znaczy, że bez porównania cen i przy wyjątkowym pechu trzeba by zapłacić za nie 80% więcej.

Sama rezerwacja noclegu następuje kilkoma kliknięciami w obrębie aplikacji, która do ostatniego momentu zaskakuje prostym i bardzo czytelnym interfejsem.

(fot. materiały partnera)

Pędząc przez poszczególne ekrany aplikacji warto przyjrzeć się jej dodatkowym funkcjom, które znacznie ułatwią nam życie i sprawią, że planowanie podróży będzie obarczone nieporównywalnie mniejszym stresem.

dzb8pku

Po pierwsze – użytkownik aplikacji HotelsCombined ma możliwość założenia konta, dzięki czemu po zalogowaniu może potem na każdym urządzeniu, łącznie z desktopową wersją serwisu HotelsCombined, przeglądać swoje wcześniejsze wyszukiwania. To oznacza koniec z zastanawianiem się „jak ten hotel się nazywał”, „czy Włochy były tańsze od Grecji”, „ile miejsc jest jeszcze dostępnych na majówkę w Zakopanem”, „czy znajdę oddzielny pokój dla teściowej” itp.

Po założeniu konta można też tworzyć różne „Listy życzeń”, łatwo dodawać do nich hotele, a następnie dowolnie udostępniać je znajomym albo towarzyszom podróży. Dzięki temu już nikt nie obarczy was odpowiedzialnością samodzielnego wyboru noclegu na wyjazd, bo wszyscy zainteresowani będą mieli szansę w demokratyczny sposób wybrać odpowiedni hotel.

Te funkcje działają również odwrotnie, czyli gdy najpierw wejdziemy na desktopową stronę serwisu HotelsCombined, założymy tam konto, a potem ściągniemy na telefon darmową aplikację HotelsCombined.

(fot. materiały partnera)

Po drugie, dzięki założeniu konta zyskujemy dostęp do „Gorących ofert”. To selekcjonowane codziennie najbardziej atrakcyjne oferty hoteli w różnych miejscach, dzięki którym możemy bardzo dużo oszczędzić. Ta sekcja szczególnie przypadnie do gustu łowcom okazji i poszukiwaczom inspiracji, bo w ten sposób można solidnie ograniczyć koszty wyjazdu i zostać dłużej albo oszczędzić gotówkę na kolejną podróż.

(fot. materiały partnera)

Po trzecie, aplikacja HotelsCombined – tak jak sama desktopowa porównywarka – daje gwarancję najlepszej ceny. I to dosłownie. Jeśli znajdziemy gdzieś tańszą ofertę tego samego pokoju w tym samym hotelu, dostaniemy od HotelsCombined zwrot różnicy w żywej gotówce.

dzb8pku

Nie spotkaliśmy się z taką opcją w żadnym innym miejscu.

Po czwarte, w każdej chwili możemy w zależności od preferencji zmienić walutę, w której wyświetlane są oferty, co bardzo przyda się na wyjazdach zagranicznych. A dlaczego? Bo z aplikacją HotelsCombined możecie też jechać „w ciemno”, bez rezerwowania noclegu z wyprzedzeniem. Ludzie o mocnych nerwach lubią ten sport: na podstawie danych o waszej lokalizacji aplikacja szybko pokaże wszystkie oferty dostępne w pobliżu, nawet jeśli w środku nocy wylądujecie w Bangkoku albo 1 maja przyjedziecie do Zakopanego i nie skusicie się na noclegi oferowane przez „staczy” na wjeździe do miasta.

Jedynym minusem aplikacji HotelsCombined jest to, że listy wyników w dużych miastach, w których jest najwięcej hoteli, ładują się trochę dłużej niż w mniejszych lokalizacjach. Warto jednak poczekać, bo z aplikacją HotelsCombined powiedzenie „czas to pieniądz” zyskuje całkiem nowe znacznie. Koniec z przepłacaniem za hotele!

Aplikacja HotelsCombined jest dostępna dla urządzeń z systemami iOS, Android oraz Windows.

Pobierz ją za darmo

dzb8pku

Podziel się opinią

Share

dzb8pku

dzb8pku
Więcej tematów