Trwa ładowanie...
d2psty2
Informacja prasowa
Gadżety

Koniec z niedoskonałościami skóry dzięki VisaPure AntiBlemish

Niedoskonałości skóry i przebarwienia kojarzone są z przypadłością wieku nastoletniego. Jednak okazuje się, że problemy z cerą dotyczą coraz częściej kobiet po 20. i 30. roku życia. Problem ten może wiązać się ze stylem życia kobiet – pracą przez wiele godzin na dobę, coraz szybszym tempem życia, niewłaściwą dietą i niedokładnym oczyszczaniem skóry po całym dniu noszenia makijażu, co przekłada się na tłustszą cerę i większą skłonność do wyprysków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koniec z niedoskonałościami skóry dzięki VisaPure AntiBlemish
(mat. prasowy)
d2psty2

W wyniku wszystkich tych czynników nadmiar sebum, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka mogą gromadzić się w porach skóry, blokując je i stając się przyczyną występowania różnych niedoskonałości.

Marka Philips postanowiła zaradzić temu problemowi i stworzyła szczoteczkę VisaPure AntiBlemish. Urządzenie jest skutecznym sposobem na obie przyczyny powstawania niedoskonałości: nadprodukcję sebum i odkładanie się martwych komórek naskórka.

Szczoteczka została wyposażona w technologię DualMotion łącząc w sobie ruch obrotowo-wibracyjny oraz innowacyjną konstrukcję włosia, które jest wyjątkowo cienkie i specjalnie wyprofilowane. Dzięki temu cera staje się zdrowa, promienna i wolna od niedoskonałości.

d2psty2

Szczoteczkę Philips VisaPure Antiblemish można stosować z ulubionym preparatem do oczyszczania w celu skuteczniejszego rozpuszczania nadmiaru sebum i uzyskania gładszej, zdrowszej i bardziej promiennej cery.

Urządzenie VisaPure AntiBlemish będzie dostępne od lipca w perfumeriach Douglas. Rekomendowana cena wyniesie 679 pln.

d2psty2

Podziel się opinią

Share

d2psty2

d2psty2
Więcej tematów