Trwa ładowanie...
d15bdjn
newsrm.tv
rynek telekomunikacyjny

Koniec wojny cenowej. Nie mamy co liczyć na tańsze rozmowy?

Cena przestaje odgrywać pierwszorzędne znaczenie w rywalizacji operatorów na rynku telekomunikacyjnym. Istotniejsza jest bowiem jakość oferowanych produktów i usług. Co więcej, klienci coraz częściej decydują się na wybór oferty bez telefonu, dzięki czemu nie muszą długotrwale wiązać się z jednym operatorem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koniec wojny cenowej. Nie mamy co liczyć na tańsze rozmowy?
(Andrzej Hulimka, WP.PL)
d15bdjn

- Ceną już bardzo ciężko grać. Wydaje mi się, że teraz operatorzy wymyślają oferty, które są ciekawsze, nowsze i mają w sobie coś, czego nie było do tej pory - mówi Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile Polska.

W momencie, kiedy nie ma już możliwości konkurowania poprzez cenę, bardzo istotne znaczenie odgrywa jakość produktów i usług. Piotr Suchodolski podkreśla, że sieci coraz rzadziej rywalizują ze sobą w oparciu o ofertę telefoniczną.

d15bdjn

- W tym momencie coraz bardziej popularna jest oferta SIM only, czyli oferta bez telefonu. Coraz częściej klienci rozdzielają ofertę telekomunikacyjną i ofertę z telefonem - dodaje Piotr Suchodolski. Wynika to z faktu, że na otwartym rynku ceny telefonów są bardziej korzystne, a ich nabywcy nie są długotrwale związani z jednym operatorem.

d15bdjn

Podziel się opinią

Share
d15bdjn
d15bdjn
Więcej tematów