Koniec jailbreak’a na iPhone?

Koniec jailbreak’a na iPhone?

Koniec jailbreak’a na iPhone?
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
15.10.2009 13:10, aktualizacja: 15.10.2009 13:54

Czyżby nadchodził koniec crackowania iPhone’ów? Exploit 24kPwn jak do tej pory sprawdzał się wyśmienicie w roli oswobodziciela telefonów Apple od niewygodnych restrykcji. Niestety, jego czas świetności gwałtownie dobiegł końca.

Najnowsze iPhony 3GS zostały bowiem wyposażone w kolejną odsłonę Bootromu, iBoot-359.3.2. Co to oznacza dla potencjalnego kupującego? Jak narazie to, że nie ma sposobu, aby wykorzystać jailbreak na takim telefonie. Koniec z uruchamianiem zcrackowanych, pirackich aplikacji.

iPhone jailbreak jest niesamowicie popularną formą rozprawiania się z ograniczeniami założonymi przez Apple. Ocenia się, że 8 na 1. telefonów jest zcrackowanych – co przekłada się niemal proporcjonalnie na liczbę nielegalnie uruchamianych aplikacji.

Czy to koniec exploitów na iPhone? Najprawdopodobniej nie, lecz w tym momencie nie ma widoków na jailbreak najnowszego 3GS. Planującym zakup telefonu proponujemy jak najszybciej rozejrzeć się za sklepami posiadającymi w magazynie dostawy sprzed tygodnia lub dwóch.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)