Trwa ładowanie...
d46ylwt

Kolejny przeciek na temat najnowszego HTC One M9. Wiemy o wiele więcej

Im bliżej do Mobile World Congress 2015 (MWC), tym więcej plotek. O Galaxy S6 już chyba nic więcej nowego się nie dowiemy przed samymi targami. Teraz kolej na HTC. Kolejny przeciek ujawnił reklamy smartfona. Pytanie - przypadek czy marketing? Nie nad tym będziemy się zastanawiać, skupmy się na M9.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny przeciek na temat najnowszego HTC One M9. Wiemy o wiele więcej
(YT / Twitter / Upleaks)
d46ylwt

HTC One M9 to jeden z najbardziej wyczekiwanych telefonów, zaraz po Galaxy S6 i LG G Flex 2. Ostatnio pisaliśmy Wam o ujawnieniu wyglądu One M9. Dzięki użytkownikowi Twittera @upleaks teraz wiemy o wiele więcej.

Nie zastanawiajcie się, co się stało z waszymi głośnikami. Reklamy, które wyciekły są bez dźwięku. Wesoły podkład muzyczny i tak nie jest tu potrzebny, żeby wyciągnąć konkretne wnioski. Wizualnych różnic w odniesieniu do poprzednika M9 jest niewiele.

d46ylwt

Smartfon posiada dwukolorową obudowę - ramka, ciągnąca się wzdłuż bocznych krawędzi ma inną barwę, niż panele przedni i tylny. Metaliczna faktura pleców urządzenia przypomina tył LG G3. dzięki czemu zapewne zarysowania będą na nim mniej widoczne.

Aparat i jego aplikacje wyposażone zostały w szereg ciekawych możliwości edycji zdjęć, w tym podwójna perspektywa czy efekty nakładania się kilku fotografii. Do wyboru będziemy mieli bardzo ciekawe i liczne schematy wizualne menu czy ikon. HTC One M9 na specjalnym widżecie wyświetlać będzie aplikacje w zależności od miejsca, w którym jesteśmy (dom, praca, etc.). Głośniki - zlokalizowane na górnej i dolnej krawędzi telefonu - HTC BoomSound wykorzystują technologię Dolby Audio Surround. Dzięki specjalnemu gestowi możemy streamować treści do innych urządzeń.

Jeśli chodzi o konkrety, to wszystko. Już za cztery dni będę mógł wam przekazać oficjalne informacje na temat nowego HTC One M9 prosto z Barcelony.

_ Sebastian Kupski _

d46ylwt

Podziel się opinią

Share

d46ylwt

d46ylwt
Więcej tematów