Kolejny czytnik e‑booków: Onyx Boox C65 AfterGlow

Kolejny czytnik e-booków: Onyx Boox C65 AfterGlow
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.11.2013 11:59, aktual.: 15.11.2013 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku pojawił się nowy model czytnika z doświetlanym ekranem, Onyx Boox C65 AfterGlow. Urządzenie obsługuje praktycznie wszystkie formaty plików książek elektronicznych.

Czytnik wyposażony jest w sześciocalowy ekran wykonany w technologii papieru elektronicznego E Ink HD, o rozdzielczości 1024x758. Został on dodatkowo wyposażony w system doświetlania typu Front Light nowej generacji. Diody umieszczone pomiędzy górną częścią wyświetlacza a frontem obudowy zapewniają równomierne światło, które nie męczy wzroku tak, jak wewnętrzne podświetlenie stosowane w ekranach LCD. Natężenie doświetlenia można dowolnie regulować lub całkowicie je wyłączyć.

Czytnik działa w systemie Android OS przystosowanym do współpracy z urządzeniami opartymi na ekranach E Ink. Oprogramowanie obsługuje praktycznie wszystkie formaty książek, publikacji i dokumentów elektronicznych. Boox C6. AfterGlow wspiera pliki ePub, pdf (z reflow), Adobe DRM, txt, rtf, html, mobi (bez DRM), chm, doc, fb2, pbd, DjVu, ZIP, formaty audio – mp3 i wav oraz pliki obrazkowe jpg, gif, tiff, bmp i png.

Wersja podstawowa z 4 GB pamięci pozwala na pobranie ok. 700. książek. Po rozszerzeniu pamięci do 32 GB za pomocą karty microSD na czytniku możemy przechowywać nawet kilkadziesiąt tysięcy książek.

Cena: 600 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)