Trwa ładowanie...
d2mjden

Kolejne transmitery do internetu z gniazdka elektrycznego

TP-LINK wprowadził na rynek nową generację transmiterów sieciowych oferujących przesyłanie danych z prędkością do 600 Mb/s. Pierwszym, dostępnym w sprzedaży urządzeniem zgodnym z standardem AV600 jest TL-PA6010.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejne transmitery do internetu z gniazdka elektrycznego
(Materiały prasowe)
d2mjden

Każdy z transmiterów TL-PA601. jest wyposażony w gigabitowy port Ethernet, który umożliwia transmitowanie wielu strumieni wideo w jakości HD. Transmitery nowej generacji wykorzystują także ulepszony tryb oszczędzania energii, który pozwala na redukcję poboru prądu sięgającą 80%.

Atutem transmiterów TP-LINK jest możliwość szybkiego zbudowania w pełni funkcjonalnej sieci domowej bez potrzeby korzystania z usług specjalistów. Wystarczy tylko podłączyć dwa (lub więcej) transmitery do gniazdek elektrycznych. Ponadto, dzięki przyciskowi Pair, można łatwo zabezpieczyć przesyłane dane oraz rozbudować funkcjonującą sieć o kolejne transmitery/punkty dostępowe.

W przypadku rozbudowanych sieci bardzo przydatna będzie funkcja QoS, umożliwiająca ustawienie priorytetów transmisji danych dla poszczególnych urządzeń i zastosowań.

d2mjden

Cena (za parę): 330 zł

Transmiter TP-LINK TL-PA6010 w najniższych cenach! Sprawdź!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2mjden

d2mjden
d2mjden