Trwa ładowanie...
d3xh60r
CHIP

Kłopotliwa promocja Apple'a

Wygląda na to, że w dzisiejszych czasach nawet jak zdecydujesz się rozdać coś za darmo, to możesz liczyć się z niezadowoleniem. Apple rozdaje aplikacje na święta, a jego klienci nie są zadowoleni.
Share
Kłopotliwa promocja Apple'a
Źródło: chip.pl
d3xh60r

Apple umieścił na App Store aplikację "1. Days of Gifts". Dzięki niej można codziennie pobrać nową, płatną aplikację za darmo, codziennie inną. Aplikacje na dany dzień wybiera Apple. I mimo dobrych chęci, jest za to krytykowany.

Problemy zaczęły się już drugiego dnia promocji. Wtedy bowiem za darmo był do pobrania telewizyjny program rozrywkowy. Jednak kłopoty z interfejsem iTunes, który sugerował najpierw kupno programu, zanim umożliwił darmowe pobranie prezentu, skłonił Apple’a do szybkiej zmiany decyzji, więc w ciągu dnia podmienił prezent na inny, a konkretniej na jedną z gier z App Store.

Na tym jednak drobne problemy się nie kończą. Użytkownicy są niezadowoleni z wyborów i trudno się im dziwić, bowiem nie każda gra lub aplikacja potrzebna jest akurat danej osobie. Niestety, przez to same aplikacje zbierają negatywne recenzje. Jednym z ostatnich prezentów okazała się gra Toca House, przeznaczona dla najmłodszych. Starsi użytkownicy iSprzętów, zamiast ją zignorować z uwagi na swój wiek, zaczęli jej wystawiać negatywne recenzje, co obniżyło jej pozycję na App Store.

Wygląda na to, że samo zaoferowanie czegoś za darmo w dzisiejszych czasach już nie wystarcza…

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Microsoft wydał pierwszą grę dla Windowsa 8.1"

d3xh60r

Podziel się opinią

Share
d3xh60r
d3xh60r
Więcej tematów