ycipk-3s3zne

Klimatyzacja zimą? Sharp oferuje sprzęt idealny na lato i okres zimowy

Sharp CV-P10PR to sprzęt, który łączy zalety tradycyjnych klimatyzacji oraz oczyszczaczy powietrza. Dzięki temu w lecie oferuje przyjemny chłód, a w zimie wolne od zarazków i odpowiednio nawilżone powietrze. Umożliwia to technologia Plasmacluster, która generuje jony dodatnie i ujemne z unoszących się w powietrzu cząsteczek wody i tlenu. W ten sposób powietrze w pomieszczeniu ma odpowiednią temperaturę i poziom nawilżenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
klimatyzator sharp
klimatyzator sharp (Materiały prasowe)
ycipk-3s3zne

O tym, że klimatyzator to świetne rozwiązanie na okres letnich upałów nie trzeba nikogo przekonywać, lecz mało kto wie, że może być on równie przydatny zimą. Jednym z urządzeń, które sprawdzi się także podczas chłodów jest przenośny klimatyzator CV-P10PR firmy Sharp.

Jest to sprzęt, który łączy zalety tradycyjnych klimatyzacji oraz oczyszczaczy powietrza. Dzięki temu w lecie oferuje przyjemny chłód, a w zimie wolne od zarazków i odpowiednio nawilżone powietrze. Umożliwia to technologia Plasmacluster, która generuje jony dodatnie i ujemne z unoszących się w powietrzu cząsteczek wody i tlenu. W ten sposób powietrze w pomieszczeniu ma odpowiednią temperaturę i poziom nawilżenia.

Model CV-P10PR posiada cztery tryby pracy - chłodzenia, nawiewu, osuszania i wentylacji. Tryby można zmieniać za pomocą pilota, który wyposażony jest również w przycisk ION włączający funkcję generowania jonów.

ycipk-3s3zne

Sugerowana cena: ok. 2500 zł

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3s3zne

ycipk-3s3zne
ycipk-3s3zne