Klienci indywidualni T-Mobile mogą przechowywać dane w chmurze

Klienci indywidualni T-Mobile mogą przechowywać dane w chmurze02.08.2013 09:33
Klienci indywidualni T-Mobile mogą przechowywać dane w chmurze
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

Od 4 sierpnia br. klienci indywidualni będą mogli korzystać z usługi MyDysk dostępnej w chmurze T-MobileCloud. Usługa ta zapewnia użytkownikom zabezpieczenie danych zapisanych na smartfonach oraz tabletach przed utratą.

Wprowadzona przez T-Mobile usługa MyDysk oferuje abonentom prywatną przestrzeń do bezpiecznego przechowywania wrażliwych danych na platformie T-MobileCloud. Abonenci T Mobile będą mieli do wyboru dwie opcje usługi MyDysk. Pierwszą o pojemności 5 GB oferowaną od 5 zł miesięcznie oraz drugą o pojemności 1. GB w cenie od 7,90 zł.

Ułatwieniem i uproszczeniem dla klientów jest oferowana przez operatora bezpłatna aplikacja do obsługi MyDysk na smartfonach i tabletach z systemem Android. Brak jest jednak aplikacji dostępnej na inne popularne systemy jak iOS, czy Windows Phone. Aplikacja pozwala na zarządzanie archiwizacją danych z ich urządzeń mobilnych i zabezpieczenia np. listy z kontaktami lub folderów ze zdjęciami przed ich bezpowrotnym utraceniem. Aplikacja umożliwia również udostępnienie wybranych folderów i plików innym użytkownikom.

Zaletą usługi MyDysk jest bezpłatny transfer danych oferowany klientom urządzeń mobilnych z wykupionymi pakietami danych w T-Mobile. Dzięki temu użytkownicy MyDysk mają pewność, że ich ważne dane zawsze zostaną bezpiecznie dostarczone i zabezpieczone w T-MobileCloud, niezależnie od ilości danych, które pozostały im jeszcze do dyspozycji w danym okresie rozliczeniowym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)