Trwa ładowanie...
ycipk-23ob64
Gadżety

Klawiatura i myszka dla graczy? Teraz czas na krzesło

Wygodne, a przez to skuteczne granie to nie tylko zasługa dobrej myszy czy klawiatury. Ważne jest także zadbanie o komfortowe stanowisko do gry. Ból pleców czy karku to zmora przy wielogodzinnych sesjach przed monitorem. Ciekawym rozwiązaniem jest stworzony z myślą o graczach, Arozzi Monza Gaming Chair.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klawiatura i myszka dla graczy? Teraz czas na krzesło
(Materiały prasowe)
ycipk-23ob64

Szwedzkim projektantom tworzącym Arozzi Monza przyświecał jeden główny cel - pełna ergonomia. Gruba wyściółka, podłokietniki i wygodne siedzisko dostosowane są specjalnie do długich sesji przy komputerze. Dzięki współpracy z ortopedami na etapie projektowania, fotel jest wygodny i pozwala na uniknięcie bólu oraz nadmiernego zmęczenia.

Doświadczeni gracze wiedzą, że aby grać na najwyższym poziomie potrzebna jest nie tylko dobra mysz, klawiatura czy słuchawki. To dzięki odpowiedniemu siedzisku, na którym czujemy się cały czas komfortowo, możemy skupić się maksymalnie na grze i osiągać najlepsze wyniki. Fotel od Arozzi dzięki dużej ergonomii i maksymalnej wygodzie będzie pomocnym oparciem podczas rozgrywki.

Odpowiedni fotel do grania to nie tylko wygoda, ale także funkcjonalność. Arozzi Monza Gaming Chair możemy bez problemu dostosować do swojego wzrostu, ułożenia pleców i rąk podczas grania. Pokryty łatwą do czyszczenia skórą ekologiczną, posiada wytrzymałe, nylonowe kółka, dzięki czemu zestaw posłuży nam wiele lat.

ycipk-23ob64

Cena: 700 zł.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-23ob64

ycipk-23ob64
ycipk-23ob64