Trwa ładowanie...
d4xyjg8
Gry

Klawiatura i myszka dla graczy? Teraz czas na krzesło

Wygodne, a przez to skuteczne granie to nie tylko zasługa dobrej myszy czy klawiatury. Ważne jest także zadbanie o komfortowe stanowisko do gry. Ból pleców czy karku to zmora przy wielogodzinnych sesjach przed monitorem. Ciekawym rozwiązaniem jest stworzony z myślą o graczach, Arozzi Monza Gaming Chair.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klawiatura i myszka dla graczy? Teraz czas na krzesło
(Materiały prasowe)
d4xyjg8

Szwedzkim projektantom tworzącym Arozzi Monza przyświecał jeden główny cel - pełna ergonomia. Gruba wyściółka, podłokietniki i wygodne siedzisko dostosowane są specjalnie do długich sesji przy komputerze. Dzięki współpracy z ortopedami na etapie projektowania, fotel jest wygodny i pozwala na uniknięcie bólu oraz nadmiernego zmęczenia.

Doświadczeni gracze wiedzą, że aby grać na najwyższym poziomie potrzebna jest nie tylko dobra mysz, klawiatura czy słuchawki. To dzięki odpowiedniemu siedzisku, na którym czujemy się cały czas komfortowo, możemy skupić się maksymalnie na grze i osiągać najlepsze wyniki. Fotel od Arozzi dzięki dużej ergonomii i maksymalnej wygodzie będzie pomocnym oparciem podczas rozgrywki.

Odpowiedni fotel do grania to nie tylko wygoda, ale także funkcjonalność. Arozzi Monza Gaming Chair możemy bez problemu dostosować do swojego wzrostu, ułożenia pleców i rąk podczas grania. Pokryty łatwą do czyszczenia skórą ekologiczną, posiada wytrzymałe, nylonowe kółka, dzięki czemu zestaw posłuży nam wiele lat.

d4xyjg8

Cena: 700 zł.

d4xyjg8

Podziel się opinią

Share
d4xyjg8
d4xyjg8
Więcej tematów