Kim Dotcom odzyska dane Megauploadu

Kim Dotcom odzyska dane Megauploadu09.09.2014 15:27
Kim Dotcom odzyska dane Megauploadu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Afera związana z zamknięciem przez służby federalne portalu MegaUpload właśnie się kończy? W 2012 r. nowozelandzki sąd, oprócz konfiskaty sprzętu nakazał amerykańskiemu FBI skopiowanie danych z komputerów należących do Kima Dotcoma, założyciela MegaUpload. To ponad 150 terabajtów danych, w tym 10 mln maili. Teraz Dotcom ma dostać wszystko z powrotem.

Afera związana z zamknięciem przez służby federalne portalu Megaupload właśnie się kończy? W 2012 r. nowozelandzki sąd, oprócz konfiskaty sprzętu nakazał amerykańskiemu FBI skopiowanie danych z komputerów należących do Kima Dotcoma, założyciela MegaUpload. To ponad 150 terabajtów danych, w tym 10 mln maili. Teraz Dotcom ma dostać wszystko z powrotem.

Z tej wiadomości najbardziej ucieszą się użytkownicy Megaupload, którzy na swoich kontach nie przechowywali niczego nielegalnego. Mimo to, w chwili zajęcia danych przez FBI stracili oni dostęp do swoich danych. Szkoda tylko, że na ich odzyskanie musieli czekać tak długo.

To jeszcze nie koniec sprawy ciągnącej się za Dotcomem. Założyciel Megaupload w każdej chwili może zostać wydany amerykańskim władzom, gdyż nadal ciążą na nim zarzuty dotyczące piractwa komputerowego.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: iPhone 6: znamy już ceny wszystkich wersji

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)