ycipk-jn7kg8

Katastrofa samolotu w USA. Maszyna rozbiła się w górach. Nie żyje pilot

Katastrofa małego samolotu we wschodniej Alabamie, w USA. Mała, jednosilnikowa maszyna RV-8 Van rozbiła się w górach w nieznanych jak dotąd okolicznościach. Jedyną osobą na pokładzie był pilot, który nie przeżył zderzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katastrofa samolotu we wschodniej Alabamie. Nie żyje pilot
Katastrofa samolotu we wschodniej Alabamie. Nie żyje pilot (Shutterstock.com)
ycipk-jn7kg8

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, we wschodniej Alabamie, w USA. Według danych Federalnej Administracji Lotnictwa jednosilnikowy samolot RV-8 Van rozbił się w Weaver w hrabstwie Calhoun, na górzystym terenie w niewyjaśnionych okolicznościach.

Baza lotnicza w Panama City na Florydzie utraciła kontakt z samolotem około godziny 19:00. Wtedy to amerykańskie siły powietrzne Search and Rescue, powiadomiły biuro szeryfa hrabstwa Calhoun.

- Ekipa poszukiwawczo-ratownicza odnalazła wrak samolotu na Bains Gap Mountain, na mocno zalesionej prywatnej ziemi, o godzinie 23:17 - mówi szeryf Matthew Wade.

ycipk-jn7kg8

Zobacz także: USA. Katastrofa samolotu - maszyna spadła na autostradę [WIDEO]

W katastrofie zginął pilot, który był jednocześnie jedynym pasażerem samolotu. Według koronera hrabstwa Calhoun, Pata Brown'a, ofiarą jest Harvell Jackson Walker pochodzący z Fayetteville.

Samolot oraz ciało pilota zostały odnalezione za pomocą córki ofiary, która skorzystała z aplikacji "Find My iPhone" firmy Apple.

ycipk-jn7kg8

Samolot wystartował z Muscle Shoals i leciał do Peachtree City w stanie Georgia.

Czytaj także: Katastrofa samolotu w Irlandii. W wyniku eksplozji zginęły dwie osoby

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-jn7kg8

ycipk-jn7kg8
ycipk-jn7kg8