WP

Kanye West pokazał Trumpowi samolot. Nie obyło się bez wpadki

Już niedługo prezydent Stanów Zjednoczonych ma otrzymać dwa nowe samoloty Air Force One. Tymczasem Kanye West podczas wizyty u Donalda Trumpa w Białym Domu pokazał, jak według niego powinien wyglądać nowy Air Force One. Nie obyło się bez wpadki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kanye West pokazał prezydentowi projekt "iPlane"
Kanye West pokazał prezydentowi projekt "iPlane" (Youtube.com, Fot: Fox 10)
WP

Kanye West wielokrotnie powtarzał, że zamierza kandydować na prezydenta Standów Zjednoczonych. Podczas wizyty u Donalda Trumpa, postanowił przedstawić jeden ze swoich projektów. Otóż, jako przyszły prezydent Stanów Zjednoczonych, chciałby zmienić Air Force One w futurystyczną maszynę, taką, jak widać na poniższym obrazku.

Behance
Podziel się

W momencie, gdy Kanye West wyciągnął iPhone'a i zaczął odblokowywać telefon, chyba zapomniał, że jest na wizji. Gołym okiem dało się zauważyć, jaki pin ustawił w swoim smartfonie. Patrzcie na filmik poniżej od 6:10. Warto wsłuchać się też w to, co mówi następnie Kanye.

WP

Raper stwierdził, że "takim samolotem powinien latać prezydent Stanów Zjednoczonych". Dodał też, że maszyna korzysta z napędu wodorowego, a jej producentem ma być... Apple! Apple ma stworzyć iPlane dla prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nic z powyższych nie jest prawdą.

Projekt "iPlane", który pokazał Kanye West, okazał się w rzeczywistości być dziełem Shabtaiego Hirshberga z 2012 roku. W dodatku, była to praca dyplomowa, która opublikował w internecie. I daleko tej maszynie do Air Force One. Została w pełni zaprojektowana jako samolot pasażerski, i nie jest oparta na napędzie wodorowym, ale elektrycznym. Więcej zdjęć i cały projekt zobaczycie tutaj, w portalu "Behance". https://www.behance.net/gallery/4019751/(2012)-Redesign-of-a-Commercial-Aircraft-for-2030

Nie można odmówić tej maszynie prestiżowego designu, a Donald Trump złożył aprobatę dla projektu przedstawionego przez rapera. I niewykluczone, że prezydent mógłby poważnie zainteresować się projektem. W końcu koncepcja samolotu przedstawia maszynę lat 2030-40, czyli już całkiem niedługo. Natomiast Donald Trump lubi być w centrum wielkich projektów.

WP

Nie polecamy używać tak prostych haseł, jak Kanye West. Gdyby było bardziej skomplikowane niż sześć razy wciśnięte zero, nawet na nagraniu moglibyśmy mieć problem rozszyfrować, jaki to kod. Tak prosty pin może zostać złamany przez każdego, tak samo jak każda inna powtórzona cyfra, czy ciąg liczb 12345.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Cybersejf. Policja zabiera komputer ofierze cyberataku

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP