Kanały Discovery w "Telewizji Tu i Tam"

Kanały Discovery w "Telewizji Tu i Tam"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.02.2014 11:00, aktual.: 09.09.2015 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange wzbogaca ofertę Telewizji Tu i Tam o sześć popularno-naukowych kanałów należących do Discovery Networks. Dzięki Telewizji Tu i Tam programy można oglądać w dowolnej chwili - wystarczy być w zasięgu internetu i mieć przy sobie laptop, tablet czy smartfon.

Orange wzbogaca ofertę Telewizji Tu i Tam o sześć popularno-naukowych kanałów należących do Discovery Networks. Dzięki Telewizji Tu i Tam programy można oglądać w dowolnej chwili - wystarczy być w zasięgu internetu i mieć przy sobie laptop, tablet czy smartfon. Co można obejrzeć w kanałach discovery możesz sprawdzić na stronie tv.wp.pl

Do oferty pakietów dołączył następujące kanały: Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, TLC, ID: Investigation Discovery oraz Discovery Turbo Xtra. Wszystkie nowe kanały wzbogaciły pakiet Full. Obecnie w ofercie pakietowej Telewizji Tu i Tam dostępne są w sumie 5. kanały telewizyjne i 30 filmów wideo na życzenie. Pakiet „Full" Telewizji Tu i Tam dostępny jest dla klientów Orange w cenie 29,90 zł miesięcznie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)