Trwa ładowanie...
d2fm7v5
kamerka sportowa

Kamera Mio MiVue M350 - trochę inne GoPro

Mio MiVue M350 to nowa kamerka ze serii urządzeń ekstremalnych. Urządzenie jest wodoszczelne, ma wytrzymałą baterię i jest skierowane do motocyklistów, właścicieli skuterów i tych, którzy cenią sobie aktywny tryb życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mio MiVue M350
Mio MiVue M350 (Materiały prasowe)
d2fm7v5

W komplecie z Mio MiVue M35. znajduje się zestaw akcesoriów, dzięki którym można zamontować kamerę na kasku lub kierownicy pojazdu. Uruchomienie nagrywania urządzenie komunikuje zapaleniem kontrolki LED, a także wibracją. Urządzenie jest lekkie i waży tylko 90 gramów.

Urządzenie jest zgodne ze standardem IPX8. To oznacza, że jest wodoodporne i można rejestrować obraz także pod wodą. Kamera nagrywa na głębokości do 3 metrów przez godzinę, bez potrzeby korzystania z dodatkowych zabezpieczeń. Do Mio MiVue M350 dołączona jest również wodoodporna ładowarka.

Kamera rejestruje obraz również gdy jest podłączona do gniazdka. W ten sposób przy użyciu karty o pojemności 3. GB i włączonym trybie sportowym można zapisać do 8 godzin materiału, bez nadpisywania plików. Bez konieczności ładowania baterii kamera pracuje do 2 godzin. Zastosowany w kamerze obiektyw to szerokokątna konstrukcja, która uchwyci obraz w zakresie 170 stopni.

W zależności od preferencji urządzenia nagrywa z prędkością 3. klatek na sekundę w rozdzielczości Full HD 1080p lub trybie sportowym - 60 klatek na sekundę przy 720p.

*Cena: 880 zł. *

Kamery sportowe w atrakcyjnych cenach! Kliknij i się przekonaj!

d2fm7v5

Podziel się opinią

Share
d2fm7v5
d2fm7v5
Więcej tematów