Qaqwqwrqw

Już jest nowa funkcja aplikacji mobilnej Telewizji WP. Prześlij obraz bezpośrednio do telewizora

Kojarzycie WP Pilota? Powinniście. To aplikacja na telefony, która zapewnia bezpłatny streaming programów telewizyjnych. Teraz, dzięki dodaniu wsparcia dla systemu Chromecast, można oglądać je na ekranie domowego telewizora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już jest nowa funkcja aplikacji mobilnej Telewizji WP. Prześlij obraz bezpośrednio do telewizora
(WP.PL)
Qaqwqwrqw

Funkcja jest już dostępna i działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android. Wystarczy pobrać najnowszą aktualizację aplikacji ze sklepu Google Play.

Od teraz użytkownicy z poziomu aplikacji WP Pilot mogą uruchomić wybrany kanał na telewizorze podłączonym do urządzenia Chromecast. Co ważne, nie trzeba posiadać funkcji Smart TV. Aplikacja WP Pilot zyskuje nowe możliwości - mobilny sprzęt stanowi od teraz jeszcze lepszą alternatywę dla płatnych telewizji kablowych i satelitarnych.
Z poziomu aplikacji można sterować obrazem na telewizorze. Użytkownik może na przykład wybrać stację telewizyjną, a zablokowanie urządzenia nie wpłynie na obraz odtwarzany na telewizorze.

Zrzut ekranu
Podziel się
Qaqwqwrqw

Do korzystania z nowej funkcji wystarczy podłączyć telefon lub tablet tą samą siecią Wi-Fi co telewizor. Następnie należy wybrać przycisk Prześlij na urządzeniu. Natomiast by przesyłać obraz z WP Pilota na komputerze bezpośrednio do telewizora, należy zainstalować dodatek Google Cast dla przeglądarki Chrome. Co ważne, w obu przypadkach przesyłanie obrazu na ekran telewizora nie wpływa na płynność odtwarzanych programów, a wybrana pozycja buforuje się co chwilę.

W wersji bezpłatnej WP Pilot oferuje dostęp do 31 stacji TV, w wersji płatnej dostępnych jest ich ponad 80. Jedno konto użytkownika na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych umożliwia swobodne poruszanie się między urządzeniami. Aplikację można pobrać tutaj.

Polub WP Tech
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw