Jeszcze przez dwa tygodnie pojedziemy taniej z mytaxi

Strona głównaJeszcze przez dwa tygodnie pojedziemy taniej z mytaxi
02.03.2015 10:43
Jeszcze przez dwa tygodnie pojedziemy taniej z mytaxi
Źródło zdjęć: © Fotolia / chalabala

Zakończona 28 lutego akcja mytaxi "Warszawskie taksówki o połowę taniej" okazała się wielkim sukcesem. Co dobre, nie musi się jednak szybko kończyć - mytaxi dla wszystkich tych, którzy docenili uroki płatności bezgotówkowych, uruchamia właśnie kolejną promocję.

Świetne wyniki akcji “Warszawskie taksówki o połowę taniej”. i związany z nią entuzjazm użytkowników, skłoniły organizatorów akcji do pójścia za ciosem. Tym samym od 1 do 15 marca organizują promocję 20% taniej za kursy bezgotówkowe.

Akcja “Warszawskie taksówki o połowę taniej”. trwała od 1 do 28 lutego. Pozwalała na wykonanie w tym okresie nieograniczonej liczby kursów na terenie Warszawy ze zniżką 50% dla każdego kursu z „Płatnością przez aplikację”. Od samego początku zainteresowanie akcją było ogromne i z dnia na dzień rosła nie tylko liczba zleceń bezgotówkowych, ale też liczba nowych użytkowników, którzy zachęceni promocją postanowili ściągnąć aplikację.

Wyniki akcji mówią same za siebie:
• W lutym płatności bezgotówkowe stanowiły 80% wszystkich płatności (dla porównania przed akcją było to 40%)
• Całkowita liczba przejazdów wzrosła aż 5 razy
• Średnia cena za kurs wynosiła 1. zł, zamiast 26.

Akcja sprawiła również, że w tym czasie do mytaxi przyłączyło się blisko 10. nowych kierowców. W lutym płacili oni mytaxi o połowę mniejszą prowizję, czyli tylko 1,50 zł za zlecenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)