Trwa ładowanie...
d48idje
Wiadomości

Jesteś graczem? Daj się poznać i przebadać

Trwa największe w Polsce badanie graczy. Każdy fan wirtualnej rozgrywki na komputerach osobistych, konsolach i urządzeniach mobilnych może wypełnić kwestionariusz i przyczynić się do powstania rzetelnego, kompletnego obrazu polskiego gracza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jesteś graczem? Daj się poznać i przebadać
(Materiały prasowe)
d48idje

Badanie ma odpowiedzieć na szereg pytań. Jaką rolę w życiu gracza pełnią gry? Czy i w jaki sposób wpływają na jego relacje ze znajomymi, edukację, zdrowie fizyczne oraz karierę? Czy granie nauczyło go nowych umiejętności, które z powodzeniem wykorzystuje w życiu? Według Newzoo –. organizacji badającej rozwój rynku gier komputerowych i wideo na świecie – w styczniu 2014 roku ponad 13 milionów Polaków wykorzystywało swój sprzęt elektroniczny do grania. Gracze stanowią więc dużą i ważną grupę społeczną – do tej pory w pełni niezbadaną.

Opiekę merytoryczną nad projektem sprawują eksperci z międzynarodowej agencji badawczej IPSOS. Sponsorem badania jest producent kart graficznych: SAPPHIRE Technology. Projekt wspiera szeroka koalicja polskiego środowiska gamingowego.

Ankietę można wypełnić na stronie www.jestemgraczem.com

Duży wybór laptopów już od 899 złotych. Sprawdź! >>

d48idje

Podziel się opinią

Share
d48idje
d48idje
Więcej tematów