Trwa ładowanie...

Jerzy Dudek - gadżeciarz, który uwielbia zegarki

Jerzy Dudek to niezaprzeczalnie jeden z najsłynniejszych polskich sportowców. Ale czy wiedzieliście, że prywatnie jest też zakręconym gadżeciarzem? Stuff sprawdził najnowszy sprzęt bramkarza.
Share
Jerzy Dudek - gadżeciarz, który uwielbia zegarki
Źródło: Materiały prasowe
d1q5gzb

Były zawodnik m.in. Liverpoolu i Realu MadrytMadryt, po zakończeniu bogatej w sukcesy kariery, czas wolny spędza na graniu w golfa, podróżowaniu po świecie i odkrywaniu nowych technologii. Niedawno został ambasadorem marki Citizen. Dlaczego? Bo zauważył, że jej produkty oferują szereg funkcji ułatwiających życie. W Stuffie uwielbiamy to podejście. Uwielbiamy też zegarki, a te wspierane przez Dudka są naprawdę sprytne.

Do linii, której twarzą jest były bramkarz, należy m.in. model AS4025-08E. Jest to zegarek dla osób aktywnych. Wyposażono go m.in. w mechanizm Eco-Drive, który umożliwia pracę w całkowitej ciemności do 6 miesięcy od pełnego naładowania akumulatorów. Ponadto oferuje system automatycznego dostrajania czasu falami radiowymi, na podstawie sygnałów otrzymanych z atomowych zegarów wzorcowych. Czasomierz ten jest solidny i sprawdza się w naprawdę trudnych warunkach pogodowych. Jego kopertę wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej, tarczę zaś chroni odporne na zarysowania szkło szafirowe. Dodatkowo model AS4025-08E może pochwalić się wodoszczelnością do 200 m. Nic dziwnego, że Dudek postanowił promować produkt swoim nazwiskiem.

- Jestem człowiekiem aktywnym, który niezależnie od wieku pragnie być coraz lepszym w tym, co robi, ale też uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Układając napięty grafik, nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek spóźnienia. Zawsze starałem się być punktualny. Czasami przestawiałem nawet zegarek o pięć minut, żeby się nie spóźniać. Teraz nie rozstaję się z Citizenem, który ma wiele przydatnych funkcji, szczególnie dla osób podróżujących po świecie, jak np. wszystkie strefy czasowe. Kiedy byłem w Bangkoku, czy Singapurze, nie musiałem zmieniać godziny, co jest bardzo wygodne. Poza tym to bardzo zaawansowany technologicznie mechanizm. Jako gadżeciarz cieszę się, że zostałem ambasadorem marki o tak wysokiej jakości.

d1q5gzb

Zobaczcie jak prezentuje się Dudek w nowym zegarku:

d1q5gzb

Podziel się opinią

Share
d1q5gzb
d1q5gzb
Więcej tematów