Qaqwqwrqw

Jedź na urlop bez ładowarki. Trwałe telefony z najmocniejszą baterią i niezłym aparatem

Trwały i wydajny telefon może nam nie raz uratować życie na letniej wycieczce. Dobry zasięg, przyzwoity aparat, odporna obudowa i bateria, która działa przez wiele godzin – te telefony sprawdzą się na aktywnym urlopie i nie zawiodą, kiedy z niego wrócimy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dobry smartfon będzie działał długo, nawet jeśli będziemy nim robić dużo zdjęć
Dobry smartfon będzie działał długo, nawet jeśli będziemy nim robić dużo zdjęć (flickr.com, Fot: decar66)
Qaqwqwrqw

Bateria jak czołg i niezła pamięć

Kilkanaście minut ładowania i smartfon działający wiele godzin? To nie science-fiction, tylko nowoczesne smartfony. Idealne, jeśli jesteś w ciągłym ruchu, a powerbank został w domu. Nie zniszczą się tak szybko, jak plastikowe smartfony, a dodatkowo zapewnią szybki dostęp do internetu i zapisanych danych, możliwość robienia zdjęć oraz wysoką wydajność pracy dzięki 4-rdzeniowemu procesorowi. Idealne na letnią eskapadę.

Qaqwqwrqw

Postaw na znaną markę — smartfony Samsung z najlepszą baterią

Odporny na upadki, z pamięcią mieszczącą kilkaset zdjęć o dużej rozdzielczości i z przyzwoitym procesorem oraz systemem. To najbardziej pożądane cechy telefonu, który chętnie zabierzemy na wakacje. Wymagania są spore, ale nie musimy od razu wydawać kilku tysięcy zł. Samsung Galaxy J7 w wersji z 2017 roku nie ma w wyposażeniu imponująco dużego akumulatora, ale w praktyce działa na nim wydajnie nawet do 2 dni. Jeszcze dłużej podziała model Samsung Galaxy S8 Plus z baterią 3500 mAh, ale jego zakup wiąże się z większym wydatkiem.

Tańszy nie znaczy gorszy

Qaqwqwrqw

Trwała obudowa na nasz model smartfona to niedrogi sposób na zabezpieczenie telefonu. Dopasowany do naszego modelu telefonu pokrowiec umożliwi robienie zdjęć, które utrwalą najpiękniejsze chwile.

Telefon dla aktywnych i zabieganych

Poza brakiem czasu lub możliwości podładowania telefonu, często doskwiera nam też obawa przed jego uszkodzeniem. Robisz zdjęcia w górach? Jeśli zwykły smartfon ci upadnie, możesz się z nim pożegnać. Za to odporne na wstrząsy i upadki z wysokości telefony ochronią twoje zdjęcia i zapewnią łączność w dowolnym momencie.

Qaqwqwrqw

Telefon zamókł? Mamy coś dla ciebie

Niektóre miejsca wymagają odpornego na wilgoć telefonu, zwłaszcza tam, gdzie może nas złapać deszcz lub aparat może zamoknąć. Postaw wtedy na modele z certyfikatem IP68, nadawanym urządzeniom, które spełnią rygorystyczne wymogi wodo- i pyłoszczelności. W praktyce, jeśli taki telefon wpadnie ci do wody – nie uszkodzi się, a ty nie stracisz zapisanych na nim zdjęć i kontaktów. Taki telefon jest też.... znacznie tańszy od najczęściej kupowanych smartfonów. 179 zł wystarczy, aby nabyć solidne i trwałe urządzenie. Takie, które przyda się osobom uważającym, że telefon służy tylko do dzwonienia.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw